WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

MIODY PITNE. DOBRA KUCHNIA

MIODY PITNE. DOBRA KUCHNIA - Dragon
search

MIODY PITNE. DOBRA KUCHNIA

Andrzej Fiedoruk

Dragon

9788362521852

13.5 x 21

48

miękka

Polska słynęła z produkcji najlepszych miodów pitnych. Te tradycyjne odznaczały się pięknym kolorem czerwonego bursztynu, a także lekko korzennym smakiem. Dziś słynne półtoraki, dwójniaki, maliniaki, nieco zapomniane, próbują przypomnieć o smakach dobrych tradycji i zachęcić do samodzielnej produkcji. Tradycja miodosytnictwa, czyli

Polska słynęła z produkcji najlepszych miodów pitnych. Te tradycyjne odznaczały się pięknym kolorem czerwonego bursztynu, a także lekko korzennym smakiem. Dziś słynne półtoraki, dwójniaki, maliniaki, nieco zapomniane, próbują przypomnieć o smakach dobrych tradycji i zachęcić do samodzielnej produkcji. Tradycja miodosytnictwa, czyli produkcji miodów pitnych, na polskich terenach sięga czasów średniowiecza. Ten pszczeli trunek zagościł na stołach jako łatwo dostępny alkohol a ciągle udoskonalany zdobywał coraz szersze grono amatorów. Kiedyś pospolity trunek narodowy, dziś stał się atrakcją kulinarną. Prezentowana książka zabierze Czytelnika w krótką podróż w czasie i przestrzeni, dzięki której pozna on historię miodu, proces jego powstawania i przetwarzania w wyborny napitek. Zamieszczone receptury miodowe z pewnością nakłonią do samodzielnego przygotowania złocistych mikstur służących zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

czytaj więcej
Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
2,99 zł
5,99 zł
Taniej o: 2.99 zł (-50%)

POŚPIESZ SIĘ OSTATNI EGZ. Mamy na stanie jesteśmy gotowi do wysyłki.

Wysyłamy w 24h + czas dostawy

14 dni na zwrot produktu

Koszty dostaw już od 8.90 zł

Darmowa dostawa już od 100 zł

Blik Przelewy24 GPay Paypo Visa Mastercard

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MIODY PITNE. DOBRA KUCHNIA

Polska słynęła z produkcji najlepszych miodów pitnych. Te tradycyjne odznaczały się pięknym kolorem czerwonego bursztynu, a także lekko korzennym smakiem. Dziś słynne półtoraki, dwójniaki, maliniaki, nieco zapomniane, próbują przypomnieć o smakach dobrych tradycji i zachęcić do samodzielnej produkcji.

Napisz swoją opinię