WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

Książki

Literatura

Książki dla dzieci i młodzieży

Sensacja, kryminał, thriller, horror

Podręczniki

Akademicka-fachowa

Albumy

Ekonomia, biznes, prawo

Historia

Kolorowanki antystresowe

Komiksy

Książki na nagrody

Literatura obcojęzyczna

Mapy, atlasy, przewodniki

Nauka języków

Nauki humanistyczne

Nauka i technika

Parapsychologia i zjawiska paranormalne

Pomoce szkolne

Poradniki i hobby

Prasa

Religioznawstwo i nauki religijne

Słowniki i encyklopedie

Sztuka

W pakiecie taniej

Składnica Księgarska to nie tylko outlet książek. Jesteśmy czymś więcej - dajemy książkom i innym produktom drugie życie! Znajdziesz u nas najlepsze, poszukiwane tytuły oraz bestsellery, a wszystko oczywiście w korzystnych cenach. Nasze książki są produktami przecenionymi, gdyż są to tzw. zwroty konsumenckie; mogą też pochodzić z wystaw sklepowych. W praktyce oznacza to, że mogą, ale nie muszą posiadać uszkodzeń. Co jednak ważne, uszkodzenia te, jeżeli już występują, w żaden sposób nie wpływają na ich funkcjonalność. Jeżeli interesuje Cię stan konkretnego produktu z naszej księgarni internetowej - pisz śmiało!

W naszej ofercie znajdziesz książki z przeróżnych dziedzin: od powieści romansów, kryminałów aż po literaturę popularnonaukową, od thrillerów po komiksy, od poradników i książek biznesowych po literaturę obcojęzyczną. Na naszych wirtualnych półkach od lat goszczą zarówno najpopularniejsze tytuły jak i pozycje rzadsze, poszukiwane przez koneserów. Z zakupów w Składnicy Księgarskiej będą więc wszystkie pokolenia: rodzice, dzieci, a nawet dziadkowie!

Książki (online czy w wersji tradycyjnej) są nam bowiem bardzo bliskie: pozwalają poszerzać wiedzę i horyzonty, dają możliwość odbywania najdalszych podróży, rozwijają wyobraźnię i stanowią odskocznię od rzeczywistości. Tworząc księgarnię internetową przyświecał nam cel stworzenia miejsca, w którym książki dostawać będą nowe, drugie życie, a fani słowa czytanego będą mogli się nim cieszyć - niezależnie od budżetu, jakim dysponują.

Zapraszamy na zakupy outlet książek i zabawek skladnicaksiegarska.pl

Filia

Muza

Kobiece

Akurat

Czwarta Strona

Świat Książki

Znak

WAB

Buchmann

Prószyński

Wielka Litera

Marginesy

Kategoria: Książki