WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego (Alior Bank 72 2490 0005 0000 4500 6427 8945), który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, paczkomacie, kiosku Ruchu, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych metod płatności.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności elektronicznej, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Od transakcji jest pobierana dodatkowa opłata przy płatnościach PAYPAL.
  • Płatność odroczona PAYPO -  do 30 dni żeby zapłacić - bez żadnych dodatkowych opłat - wygodny i bezpieczny sposób zakupów z odroczoną płatnością. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz PayPo jako formę płatności i dokonujesz rejestracji transakcji a PayPo płaci za Ciebie za zakupy. Na zapłatę masz do 30 dni. 

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

  • ePrzelewy, Blik - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro (operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.)
  • PAYPO - płatność odroczona do 30 dni