WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

Filmy

Seans z dobrym kinem to zawsze doskonały pomysł! Czy to film na DVD czy to film na Blu-ray, mamy dla Ciebie ogromny wybór: od kina akcji, poprzez kultowe pozycje obyczajowe i prześmieszne komedie aż po seriale, które nie pozwolą Ci się oderwać od ekranu. Niezależnie od tego, czy lubisz śledzić przygody superbohaterów, wzruszać się na melodramatach czy bać na horrorach - w Składnicy Księgarskiej na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zatroszczymy się także od najmłodszych, bo w naszej ofercie nie braknie kina familijnego, filmów animowanych i bajek z ukochanymi bohaterami.

Filmy na DVD i Blu-ray to bardzo wygodna opcja dla każdego kinomaniaka: pozwalają na nieskrępowany dostęp do ulubionych tytułów zawsze, kiedy masz na to ochotę; bez względu na to, czy masz wygodne i szerokie połączenie z Internetem, czy nie. Dodatkowo wiele filmów na Blu-ray wzbogaconych jest o niepublikowane materiały, wywiady z twórcami czy tzw. wersje reżyserskie, których próżno szukać w serwisach streamingowych. To wreszcie świetny pomysł na prezent dla fanów kinematografii, których fizyczne posiadanie danego tytułu bardzo ucieszy.

Nasze filmy na DVD, Blu-ray i VCR są produktami przecenionymi - pochodzić mogą ze zwrotów konsumenckich lub marketowych; mogą być to również artykuły powystawowe. W związku z tym mogą posiadać (ale nie muszą!) drobne uszkodzenia (np. na opakowaniu) co w żaden sposób nie obniża ich funkcjonalności. Jeżeli chcesz, aby film taki był prezentem, napisz do nas, aby zapytać o stan konkretnego produktu.

Kategoria: Filmy