WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

Dom ogród

Co decyduje o tym, że wracając do domu po dniu pełnym pracy i obowiązków czujemy się bezpiecznie i możemy się zrelaksować? Przytulne dodatki, funkcjonalne gadżety i stylowe wyposażenie - to wszystko sprawia, że z domowych pieleszy po prostu nie chce się wychodzić! Urządzanie wnętrz może być też prawdziwą przygodą i dawać ogromną satysfakcję; pozwala także na transformację przestrzeni w zależności od naszych zmieniających się potrzeb.

Zadbaj o dom i ogród dzięki niebanalnemu wyposażeniu w doskonałych cenach - w Składnicy Księgarskiej mamy dla Ciebie pełen wybór artykułów domowych i dekoracyjnych, za sprawą których urządzisz swoje wnętrza tak, jak tylko zechcesz! Od ramek i albumów fotograficznych, poprzez świeczki i świeczniki, plakaty, bibeloty oraz artykuły do rękodzieła, aż po tekstylia (pościele, koce, narzuty, poduszki i poszewki) oraz wyposażenie kuchni (talerze, garnki, patelnie, kubki, naczynia żaroodporne, śniadaniówki, bidony i przybory kuchenne). To jednak nie wszystko, bo w naszym dziale dom i ogród znajdziesz także "cięższy" sprzęt: narzędzia, elektronarzędzia i artykuły ogrodnicze. A jako że w mieszkaniach, domach i biurach chcemy zachować porządek, to i artykułów do sprzątania również u nas nie zabraknie.

Artykuły, które u nas znajdziesz, są przecenione, gdyż są tzw. zwrotami konsumenckimi lub marketowymi; mogą też pochodzą z wystaw sklepowych. W związku z tym mogą, natomiast nie muszą, posiadać drobne uszkodzenia - jednak w żadnym stopniu nie wpływają one na funkcjonalność produktów.

Kategoria: Dom ogród