WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

Przyjęcia i okazje

Uroczystości, imprezy

Stroje karnawałowe i przebrania

Trudno wyobrazić sobie udaną uroczystość w gronie rodziny i przyjaciół bez odpowiednio dobranych akcesoriów. Gadżety na imprezę to bardzo szeroka kategoria, a u nas zaopatrzysz się we wszystko, czego przy takiej okazji potrzeba! Znajdziesz u nas balony z nadrukiem, świeczki urodzinowe, serwetki, słomki, talerzyki i sztućce oraz wszelkiego rodzaju śmieszne dodatki. Do tego przebrania na Halloween i na zabawę karnawałową, śmieszne opaski, maski, kostiumy oraz wiele, wiele innych.

Szukasz gadżetów na imprezę urodzinową? Z tym również poradzimy sobie śpiewająco, zapewniając jubilatom oraz solenizantom porządną dawkę świetnych akcesoriów, bez których nie obejdzie się żadne porządne świętowanie. Marzysz o wielkim napisie ze złotych balonów? Nie ma problemu! A może planujecie imprezę tematyczną? Spokojnie, kupisz u nas gadżety, dzięki którym zamienicie się w postaci z komiksów, książek czy seriali: peruki, kostiumy i śmieszne akcesoria.

W naszej ofercie znajdują się towary przecenione, czyli pochodzące np. ze zwrotów (konsumenckich, marketowych) lub ze sklepowych wystaw. Oznacza to, że mogą (ale nie muszą) posiadać pewne niedoskonałości - które jednak nigdy nie obniżają funkcjonalności naszych produktów. Dajemy im drugie życie i sprawiamy, że mogą uszczęśliwić swojego nowego nabywcę.

Kategoria: Przyjęcia i okazje