





Czarne boa z piór o długości 180 cm to efektowny i stylowy dodatek, który podkreśli charakter kostiumów, stylizacji wieczorowych, scenicznych i karnawałowych. Idealne do przebieranek w stylu retro, imprez tematycznych, wieczorów panieńskich czy występów artystycznych. Delikatne i lekkie, a
Czarne boa z piór o długości 180 cm to efektowny i stylowy dodatek, który podkreśli charakter kostiumów, stylizacji wieczorowych, scenicznych i karnawałowych. Idealne do przebieranek w stylu retro, imprez tematycznych, wieczorów panieńskich czy występów artystycznych. Delikatne i lekkie, a jednocześnie efektowne – doskonale prezentuje się zarówno na szyi, jak i na ramionach.
Boa z piór to klasyczny dodatek, który nadaje stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Dzięki naturalnym piórom, uniwersalnej długości i eleganckiemu kolorowi, sprawdzi się zarówno w domowych stylizacjach, jak i na scenie czy sesji zdjęciowej.

Niedostępny
Darmowa dostawa już od 59.99 zł
Zamów tel.: tel.: 508768309 (Kamila)
Pon. – Pt. 8:00 – 15:00