Opinie o Nas

   ALEJA SAMOBÓJCÓW Krajewski Marek

   WAB

   9788374149938

   Marek Krajewski, Mariusz Czubaj

   117 x 177

   283

   miękka

   4,80 zł
   11,99 zł
   -60%
   Ilość :
   0 szt.

   Gdańsk, upalne dni czerwca 2006 roku. Spokój panujący w luksusowym domu seniora Eden zostaje zburzony na skutek wydarzeń pełnych grozy. W jednym z apartamentów znaleziono zwłoki pensjonariusza na wózku inwalidzkim. Co dziwniejsze mężczyzna jest oskalpowany. Równocześnie z Edenu znika inny pensjonariusz. Sprawa trafia na biurko nadkomisarza Jaros...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Gdańsk, upalne dni czerwca 2006 roku. Spokój panujący w luksusowym domu seniora Eden zostaje zburzony na skutek wydarzeń pełnych grozy. W jednym z apartamentów znaleziono zwłoki pensjonariusza na wózku inwalidzkim. Co dziwniejsze mężczyzna jest oskalpowany. Równocześnie z Edenu znika inny pensjonariusz. Sprawa trafia na biurko nadkomisarza Jarosława Patera, hazardzisty i krzewiciela poprawności językowej. Dlaczego zwłoki starego mężczyzny zostały okaleczone Dlaczego ABW niespodziewanie przejmuje śledztwo, odsuwając od sprawy policjantów Co się stało z zaginionym Sytuację komplikuje wzajemna niechęć między nadkomisarzem a dyrektorem Edenu, doktorem Lieblingiem, oraz traumatyczne wspomnienia Patera. Marek Krajewski znów udowodnił, że jest mistrzem powieści kryminalnej. Jego współpraca z Mariuszem Czubajem, znakomitym znawcą gatunku, zaowocowała powieścią intrygującą, napisaną żywym językiem i świetnie osadzoną w konwencji.


   Producent
   WAB
   EAN
   9788374149938
   Autor
   Marek Krajewski, Mariusz Czubaj
   Format/Rozmiar
   117 x 177
   Ilość stron
   283
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   ALEJA SAMOBÓJCÓW Krajewski Marek
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   ALEJA SAMOBÓJCÓW Krajewski Marek

   4,80 zł
   11,99 zł
   -60%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć