WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

ŻĄDŁO GENOWEFY L-JAK LUCY Janusz Meissner

ŻĄDŁO GENOWEFY L-JAK LUCY Janusz Meissner - Zysk
search

  ŻĄDŁO GENOWEFY L-JAK LUCY Janusz Meissner

  Janusz Meissner

  Zysk

  9788375063936

  23.5 x 15.5

  360

  miękka

  Żądło Genowefy i L-jak Lucy to opis wojny widzianej oczyma żołnierza legendarnej formacji sił powietrznych, polskich lotników bombowych w Wielkiej Brytanii. Powieść trafi do duszy nie tylko miłośników zmagań lotniczych z okresu II wojny światowej, ale również czytelników poszukujących przygody, którą mogło napisać wyłącznie życie.

  Żądło Genowefy i L-jak Lucy to opis wojny widzianej oczyma żołnierza legendarnej formacji sił powietrznych, polskich lotników bombowych w Wielkiej Brytanii. Powieść trafi do duszy nie tylko miłośników zmagań lotniczych z okresu II wojny światowej, ale również czytelników poszukujących przygody, którą mogło napisać wyłącznie życie. Niekiedy humorystycznie, między wersami, bez zbędnego patosu autor mówi nam, czym jest honor, odwaga w boju i jak smakuje żołnierski chleb. Powieść Janusza Meissnera jest historią porucznika Herberta, który wraz z kompanami porzuca rumuńską niedolę i ponownie staje w szranki z niemieckim zagrożeniem. Żądło Genowefy i L-jak Lucy to doskonałe powieści przygodowe. Napisane żywym i humorystycznym językiem, nasycone doświadczeniami pilota II wojny światowej, stanowią kanon literatury lotniczej. gen. dyw. dr Roman Polko Na powieściach Janusza Meissnera wychowało się kilka pokoleń polskich lotników. Brawurowe opisy lotniczych potyczek, uczucia i emocje towarzyszące pilotom podczas podniebnych wojaży sprawiły, że wielu z nas zachwyconych lotniczym światem postanowiło przywdziać stalowe mundury żołnierzy sił powietrznych. Gorąco polecam tę lekturę wszystkim czytelnikom, bez względu na wiek, płeć i zainteresowania! mjr Marcin Rogus, Rzecznik Prasowy Dowództwa Sił Powietrznych "Brytyjscy lotnicy zwali ich "szalonymi Polakami", jednakże zagłębiając się w tekst, czytelnik zrozumie ich motywacje, pokocha ich wyczyny i w pełni doceni dokonania wszystko dzięki tej książce". Marcus Duffield, New York Herald Tribunewa.

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   ŻĄDŁO GENOWEFY L-JAK LUCY Janusz Meissner - Zysk
   12,22 zł
   34,90 zł
   Taniej o: 22.69 zł (-65%)

   Mamy na stanie 2 szt. i jesteśmy gotowi do wysyłki

   Wysyłamy w 24h + czas dostawy

   14 dni na zwrot produktu

   Koszty dostaw już od 8.99 zł

   Darmowa dostawa już od 49.90 zł

   Blik Przelewy24 GPay Paypo Visa Mastercard

   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   ŻĄDŁO GENOWEFY L-JAK LUCY Janusz Meissner

   Żądło Genowefy i L-jak Lucy to opis wojny widzianej oczyma żołnierza legendarnej formacji sił powietrznych, polskich lotników bombowych w Wielkiej Brytanii. Powieść trafi do duszy nie tylko miłośników zmagań lotniczych z okresu II wojny światowej, ale również czytelników poszukujących przygody, którą mogło napisać wyłącznie życie. Niekiedy humor...

   Napisz swoją opinię