WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

O PSIE, KTÓRY WRÓCIŁ DO DOMU

O PSIE KTORY WRÓCIŁ DO DOMU W. Bruce Cameron - Wydawnictwo Kobiece
search

O PSIE, KTÓRY WRÓCIŁ DO DOMU

W. Bruce Cameron

Kobiece

9788366611702

11 x 17.5

392

miękka

pecjalne kieszonkowe wydanie sprawi mniej kłopotu z transportem i pozwoli zabrać książkę na wakacyjne podróże.

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wielokrotnie podawane są informacje o bohaterskich psach, które uratowały życie swym właścicielom, wzywając pomoc na czas. Mnóstwo czworonogów pracuje jako

pecjalne kieszonkowe wydanie sprawi mniej kłopotu z transportem i pozwoli zabrać książkę na wakacyjne podróże.

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wielokrotnie podawane są informacje o bohaterskich psach, które uratowały życie swym właścicielom, wzywając pomoc na czas. Mnóstwo czworonogów pracuje jako przewodnicy niepełnosprawnych osób lub jako terapeuci.

"O psie, który wrócił do domu" to zabawna i wzruszająca opowieść o czworonogu, który za wszelką cenę pragnął wrócić do swojego ludzkiego przyjaciela, mimo dzielących ich setek kilometrów.

Lucas postanawia uratować małego szczeniaczka, którego wychowuje kotka. Wraz z tą decyzją życie jego oraz suczki Belli zmienia się na lepsze. Niestety, przeszkodą w ich wspólnym szczęściu jest prawo stanu Denver. Suczkę uznano za pitbulla, a tam rasa ta jest zakazana. Załamany Lucas ma tylko jedno wyjście - rozstać się ze swoim ukochanym pupilem i wywieźć go poza granice stanu.

Belli w nowym domu nie brakowało ciepłego legowiska i miski pełnej jedzenia. Brakowało jej jednak najważniejszego - Lucasa. Nie potrafiła bez niego żyć i postanowiła odnaleźć drogę do swojego domu, w którym jest jej przyjaciel. Czeka ją wędrówka, a podczas niej wiele przygód. Droga jest bardzo długa i niebezpieczna. Czy Belli uda się dotrzeć do Lucasa?

czytaj więcej
Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
5,96 zł
14,90 zł
Taniej o: 8.94 zł (-60%)

Mamy na stanie 22 szt. i jesteśmy gotowi do wysyłki

Wysyłamy w 24h + czas dostawy

14 dni na zwrot produktu

Koszty dostaw już od 8.99 zł

Darmowa dostawa już od 49.90 zł

Blik Przelewy24 GPay Paypo Visa Mastercard

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

O PSIE, KTÓRY WRÓCIŁ DO DOMU

pecjalne kieszonkowe wydanie sprawi mniej kłopotu z transportem i pozwoli zabrać książkę na wakacyjne podróże. Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wielokrotnie podawane są informacje o bohaterskich psach, które uratowały życie swym właścicielom, wzywając pomoc na czas. Mnóstwo czworonogów pracuje jako przewodnicy niepełnosprawnych osób lub jako terapeuci....

Napisz swoją opinię