WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

LITERATURA PAKIET 100 KSIĄŻEK MIX NIESPODZIANEK KAŻDA INNA

DOSTAWA ZA 0 zł!
search

LITERATURA PAKIET 100 KSIĄŻEK MIX NIESPODZIANEK KAŻDA INNA

DOSTAWA ZA 0 zł!

Mix wydawnictw

31865

Pakiet 100 losowych książek z literatury to prawdziwa gratka dla miłośników czytania. W tym zestawie znajdziesz tytuły zarówno od polskich, jak i zagranicznych autorów, pochodzące od znanych wydawnictw. Co więcej, książki te są outletowe, co oznacza, że pochodzą z końcówek nakładów lub są egzemplarzami ze zwrotów, co sprawia, że są

Pakiet 100 losowych książek z literatury to prawdziwa gratka dla miłośników czytania. W tym zestawie znajdziesz tytuły zarówno od polskich, jak i zagranicznych autorów, pochodzące od znanych wydawnictw. Co więcej, książki te są outletowe, co oznacza, że pochodzą z końcówek nakładów lub są egzemplarzami ze zwrotów, co sprawia, że są dostępne w atrakcyjnej cenie.

W pakiecie znajdują się tytuły z różnych gatunków literackich, co pozwala na różnorodność lektur i odkrywanie nowych autorów. Możesz spodziewać się zarówno powieści klasycznych, jak i tych współczesnych, a także esejów, reportaży, kryminałów, romansów itp.

Autorzy reprezentujący polską literaturę to znani twórcy, których dzieła zdobyły uznanie czytelników i krytyków. Wśród autorów zagranicznych znajdziesz bestsellerowych pisarzy, którzy podbili serca czytelników na całym świecie.

Zakup tego pakietu to doskonała okazja do poszerzenia swojej biblioteki o różnorodne tytuły i poznanie nowych autorów. Ponadto, dzięki temu, że książki są outletowe, możesz cieszyć się literaturą w atrakcyjnej cenie.

Ten pakiet 100 losowych książek to idealny prezent dla miłośników czytania, a także doskonały sposób na zanurzenie się w fascynujących światach literatury, zarówno polskiej, jak i międzynarodowej.

czytaj więcej
Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
599,99 zł
3 999,00 zł
Taniej o: 3399.01 zł (-85%)

Mamy na stanie 17 szt. i jesteśmy gotowi do wysyłki

Wysyłamy w 24h + czas dostawy

14 dni na zwrot produktu

DOSTAWA ZA 0 zł!

Blik Przelewy24 GPay Visa Mastercard

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

LITERATURA PAKIET 100 KSIĄŻEK MIX NIESPODZIANEK KAŻDA INNA

Napisz swoją opinię