Opinie o Nas

   TOBIASZ, SYN TEODORA Germain Sylvie

   Czytelnik

   9788307029696

   Sylvie Germain

   12,5 x 19,5cm

   186

   miękka

   9,73 zł
   32,45 zł
   -70%
   Ilość :
   0 szt.

   Powieść Tobiasz, syn Teodora ukazuje niezwykłe dzieje polsko-żydowsko-francuskiej rodziny, nad którą od kilku pokoleń ciąży tajemnicza klątwa. Tę klątwę udaje się na koniec przezwyciężyć i Tobiasz, syn Teodora, może – jak jego biblijny imiennik – powrócić w rodzinne progi ...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Powieść Tobiasz, syn Teodora ukazuje niezwykłe dzieje polsko-żydowsko-francuskiej rodziny, nad którą od kilku pokoleń ciąży tajemnicza klątwa. Tę klątwę udaje się na koniec przezwyciężyć i Tobiasz, syn Teodora, może – jak jego biblijny imiennik – powrócić w rodzinne progi z nadzieją, że pisane mu jest szczęśliwsze niż jego przodkom przeznaczenie. Biblijne odniesienie w powieści to nie przypadek, bowiem życie w ujęciu Sylvie Germain jest w gruncie rzeczy powtórzeniem historii zapisanych w Biblii – z całym ich okrucieństwem, ale też delikatnie baśniową aurą i symboliczną poetyką.Sylvie Germain, znana i ceniona współczesna pisarka francuska, uhonorowana prestiżowymi nagrodami: w 1989 r. otrzymała Prix Femina za powieść Dni gniewu, a w 1998 za powieść Tobiasz, syn Teodora, która jest pierwszą książką autorki, ukazującą się w polskim przekładzie.

   Producent
   Czytelnik
   EAN
   9788307029696
   Autor
   Sylvie Germain
   Format/Rozmiar
   12,5 x 19,5cm
   Ilość stron
   186
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   TOBIASZ, SYN TEODORA Germain Sylvie
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   TOBIASZ, SYN TEODORA Germain Sylvie

   9,73 zł
   32,45 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć