Opinie o Nas

   DZIECI BOŻE Z PROBÓWKI CHRZEŚCIJANIE WOBEC IN VITRO ZNAK MIESIĘCZNIK 635

   Znak

   Praca zbiorowa

   14 x 20,5 cm

   212

   miękka

   6,30 zł
   18,00 zł
   -65%
   0 szt.
   Ilość :

   List polskich biskupów do parlamentarzystów, potępiający praktykę zapłodnienia pozaustrojowego, wywołał burzę medialną nie tylko na linii wierzący-niewierzący, ale podzielił również samych katolików. Problem in vitro jest bowiem szczególnego rodzaju: wielu wierzących, wiedząc, co myśli na ten temat Kościół, dopuszcza in vitro, szczególnie wówcza...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   List polskich biskupów do parlamentarzystów, potępiający praktykę zapłodnienia pozaustrojowego, wywołał burzę medialną nie tylko na linii wierzący-niewierzący, ale podzielił również samych katolików. Problem in vitro jest bowiem szczególnego rodzaju: wielu wierzących, wiedząc, co myśli na ten temat Kościół, dopuszcza in vitro, szczególnie wówczas, gdy oni sami lub ich bliscy dotknięci zostają dramatem niepłodności. Ich racji nie sposób nie brać pod uwagę, tym bardziej że największy problem (niszczenie niewykorzystanych zarodków) można technicznie, choć nie jest to łatwe, ominąć. Autorzy numeru przybliżają przede wszystkim samą procedurę zapłodnienia pozaustrojowego - bez wiedzy na temat technicznych możliwości i ograniczeń trudno bowiem prowadzić rzeczową dyskusję. Podejmują także szereg pytań: o początek ludzkiego życia, o granice ingerencji medycznej, o jednoznaczne i skuteczne prawo, wreszcie o pokusę komercjalizacji usług medycznych oraz skłonność do poprawiania natury. W tle dyskusji nad stosunkami polsko-żydowskimi publikujemy ujawnione po raz pierwszy świadectwo eksterminacji żydowskich mieszkańców Gniewczyny k. Przeworska. Zamieszczamy również tekst o ,,Więzi” na jej 50-lecie oraz wspomnienie o wybitnej pisarce, współzałożycielce „Znaku” Hannie Malewskiej w 25. rocznicę jej śmierci. Inicjujemy też nową rubrykę Powiększenia: będziemy w niej opisywać to, co wydarzyło się ostatnio w Polsce, w świecie i w Kościele.

   Książka poekspozycyjna lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia).

    

   Producent
   Znak
   EAN
   Autor
   Praca zbiorowa
   Format/Rozmiar
   14 x 20,5 cm
   Ilość stron
   212
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   DZIECI BOŻE Z PROBÓWKI CHRZEŚCIJANIE WOBEC IN VITRO ZNAK MIESIĘCZNIK 635
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   DZIECI BOŻE Z PROBÓWKI CHRZEŚCIJANIE WOBEC IN VITRO ZNAK MIESIĘCZNIK 635

   6,30 zł
   18,00 zł
   -65%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć