Opinie o Nas

   PRZYGODA PARKU PAŁACOWEGO W LUBOSTRONIU

   Branta

   9788360186749

   Józef Banaszak, Hanna Ratyńska

   16,5 x 23,5 cm

   186

   miękka

   11,40 zł
   38,00 zł
   -70%
   Ilość :
   0 szt.

    

   Dla turystów nie zainteresowanych głębszym wnikaniem w przyrodnicze czy kulturowe znaczenie, parki podworskie, szczególnie te zadbane, są po prostu oazami wysokiej zieleni i pozwalają na relaks w pięknym krajobrazie. Zespół pałacowo-parkowy w Lubostroniu – perła Pałuk nie posiadał dotąd kompleksowego opracowania szaty roślinnej. Częste...

   redeem
   Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

    

   Dla turystów nie zainteresowanych głębszym wnikaniem w przyrodnicze czy kulturowe znaczenie, parki podworskie, szczególnie te zadbane, są po prostu oazami wysokiej zieleni i pozwalają na relaks w pięknym krajobrazie. Zespół pałacowo-parkowy w Lubostroniu – perła Pałuk nie posiadał dotąd kompleksowego opracowania szaty roślinnej. Częste wizyty w gościnnym pałacu przyczyniły się do podjęcia decyzji zbadania flory i roślinności w jego najbliższym otoczeniu. Rozpoznaniami objęto spontaniczną florę roślin naczyniowych, potencjalną roślinność naturalną i roślinność rzeczywistą. Przy kształtowaniu tej ostatniej uwzględniono zarówno warunki siedliskowe, jak i stopień oraz rodzaj antropogenicznych oddziaływań.

    

   Książka poekspozycyjna lub końcówka magazynowa.

   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia).

   Producent
   Branta
   EAN
   9788360186749
   Autor
   Józef Banaszak, Hanna Ratyńska
   Format/Rozmiar
   16,5 x 23,5 cm
   Ilość stron
   186
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   PRZYGODA PARKU PAŁACOWEGO W LUBOSTRONIU
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   PRZYGODA PARKU PAŁACOWEGO W LUBOSTRONIU

   11,40 zł
   38,00 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć