Opinie o Nas

   PODRÓŻE EKSTREMALNE POZNAĆ ZROZUMIEĆ CZŁOWIEKA

   G+J

   9788377781777

   Praca zbiorowa

   12,0 x 17,0 cm

   120

   miękka

   5,92 zł
   16,91 zł
   -65%
   Ilość :
   0 szt.

   Niegdyś podróżowanie wiązało się z doświadczaniem trudności, a wędrowcy podejmowali ryzyko i towarzyszyło im prawdziwe niebezpieczeństwo. Wraz z rozwojem turystyki, wyjazdy stały się łatwe. Wystarczy kupić wycieczkę i można odpoczywać. Ale nie wszystkim to odpowiada. Wolą na własną rękę organizować sobie wyjazdy. Szukają wrażeń w nietypowych mie...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Niegdyś podróżowanie wiązało się z doświadczaniem trudności, a wędrowcy podejmowali ryzyko i towarzyszyło im prawdziwe niebezpieczeństwo. Wraz z rozwojem turystyki, wyjazdy stały się łatwe. Wystarczy kupić wycieczkę i można odpoczywać. Ale nie wszystkim to odpowiada. Wolą na własną rękę organizować sobie wyjazdy. Szukają wrażeń w nietypowych miejscach, często nawet nie wiedzą, dokąd jadą. O miejscach, w których łatwo o przygodę często piszemy w miesięczniku "Focus" - tutaj znajdziecie najlepsze teksty na ten temat. Z tej książki dowiece się m.in.: * Który kraj jest najszczęśliwszy? * Czy dzikie plemiona są faktycznie dzikie? * Kto spędza urlop w slumsach? * Jak wyglądają egzotyczne znaki drogowe? * Kim są współcześni nomadzi?

   Producent
   G+J
   EAN
   9788377781777
   Autor
   Praca zbiorowa
   Format/Rozmiar
   12,0 x 17,0 cm
   Ilość stron
   120
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   PODRÓŻE EKSTREMALNE POZNAĆ ZROZUMIEĆ CZŁOWIEKA
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   PODRÓŻE EKSTREMALNE POZNAĆ ZROZUMIEĆ CZŁOWIEKA

   5,92 zł
   16,91 zł
   -65%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć