JAK NA ZAUFANIU BUDOWAĆ DOBRE RELACJE Carnegie Dale

   Studio Emka

   9788363773229

   Dale Carnegie

   130 x 210

   202

   miękka

   8,70 zł
   29,00 zł
   -70%
   Ilość :
   0 szt.

   Dale Carnegie był pionierem w dziedzinie tego, co dziś nazywamy rozwojem ludzkiego potencjału. Jego wykłady i publikacje pomogły ludziom z całego świata stać się pewnymi siebie, atrakcyjnymi i wpływowymi osobami. Dale Carnegie i jego następcy w założonej przez niego firmie – Dale Carnegie & Associates - już od ponad 90 lat pomagaja ludziom z...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Dale Carnegie był pionierem w dziedzinie tego, co dziś nazywamy rozwojem ludzkiego potencjału. Jego wykłady i publikacje pomogły ludziom z całego świata stać się pewnymi siebie, atrakcyjnymi i wpływowymi osobami. Dale Carnegie i jego następcy w założonej przez niego firmie – Dale Carnegie & Associates - już od ponad 90 lat pomagaja ludziom z całego świata, w różnym wieku i z różnym wykształceniem, w nawiązywaniu i utrzymywaniu przyjaźni, osiąganiu sukcesów zawodowych oraz prowadzeniu atrakcyjnego życia.

   Książka "Jak na zaufaniu budować dobre relacje z ludzmi opiera się właśnie na wiedzy prezentowanej podczas tych kursów. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak:

   stać się osobą charyzmatyczną zawierać nowe przyjaźnie i utrzymywać istniejące wpływać na osoby, z którymi się kontaktujesz,

   tworzyć atmosferę współpracy i motywować do wspólnego wysiłku budować zaufanie oceniać i rozumieć innych, a także ich sposób postępowania w celu skuteczniejszego porozumiewania się „sprzedawać” swoje pomysły, koncepcje i sugestie w środowisku zawodowym, prywatnym oraz jak przekonywać do nich każdego, z kim masz do czynienia uprzejmie i taktownie wyrażać sprzeciw rozumieć swoje emocje i panować nad nimi.

   Producent
   Studio Emka
   EAN
   9788363773229
   Autor
   Dale Carnegie
   Format/Rozmiar
   130 x 210
   Ilość stron
   202
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   JAK NA ZAUFANIU BUDOWAĆ DOBRE RELACJE Carnegie Dale
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   JAK NA ZAUFANIU BUDOWAĆ DOBRE RELACJE Carnegie Dale

   8,70 zł
   29,00 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć