WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

ZAKŁADNICY PIEKŁA

search

    ZAKŁADNICY PIEKŁA

    Marcin Szymański

    Bellona

    9788311169173

    21.5 x 13.5

    288

    miękka

    Marcin Szymański powraca z drugim tomem wspomnień z misji w Afganistanie. Tym razem opowiada o doświadczeniach nabytych podczas miesięcy spędzonych wśród mieszkańców podnóża Hindukuszu. Jak żyli i co myśleli ludzie w kraju, w którym prowadzono eksperyment społeczny zwany wojną? Jakiej rzeczywistości chcieli, a z jaką przychodziło im się

    Marcin Szymański powraca z drugim tomem wspomnień z misji w Afganistanie. Tym razem opowiada o doświadczeniach nabytych podczas miesięcy spędzonych wśród mieszkańców podnóża Hindukuszu. Jak żyli i co myśleli ludzie w kraju, w którym prowadzono eksperyment społeczny zwany wojną? Jakiej rzeczywistości chcieli, a z jaką przychodziło im się zmagać? Z czym konfrontowali się żołnierze powracający z misji do rodzin w Polsce? Jak wojenne przeżycia trawiły umysł dowódcy?

    „Zakładnicy piekła” to opowieść o ludziach, którym los odebrał prawo wyboru. Lektura zainteresuje tych, których interesują powody fiaska kampanii NATO w Afganistanie. „Zakładnicy piekła” to również przekaz wypełniony uniwersalnymi prawdami o wojnie. Treści poruszane przez autora pozwalają pełniej zrozumieć rzeczywistość miejsc, które w książce nazwano „rezerwatami cierpień”.

    czytaj więcej
    Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
    Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
      17,46 zł
      49,90 zł
      Taniej o: 32.43 zł (-65%)


      Recenzje

      Na razie nie dodano żadnej recenzji.

      Napisz swoją opinię

      ZAKŁADNICY PIEKŁA

      Marcin Szymański powraca z drugim tomem wspomnień z misji w Afganistanie. Tym razem opowiada o doświadczeniach nabytych podczas miesięcy spędzonych wśród mieszkańców podnóża Hindukuszu. Jak żyli i co myśleli ludzie w kraju, w którym prowadzono eksperyment społeczny zwany wojną? Jakiej rzeczywistości chcieli, a z jaką przychodziło im się zmagać? Z czym ...

      Napisz swoją opinię