WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

DANIA Z TRUSKAWKAMI DOBRA KUCHNIA

DANIA Z TRUSKAWKAMI DOBRA KUCHNIA - Dragon
search

  DANIA Z TRUSKAWKAMI DOBRA KUCHNIA

  Dragon

  9788362976683

  13.5 x 20.5

  48

  miękka

  Kiedy w XVIII wieku w Europie skrzyżowano pochodzącą ze wschodnich obszarów Ameryki Północnej poziomkę wirginijską z południowo amerykańską poziomką chilijską, nikt zapewne nie przypuszczał, jak zawrotną karierę zrobi nowy owoc. Truskawki zawierają wiele wartościowych składników: witaminę C, fosfor, żelazo, antycyjany. Są

  Kiedy w XVIII wieku w Europie skrzyżowano pochodzącą ze wschodnich obszarów Ameryki Północnej poziomkę wirginijską z południowo amerykańską poziomką chilijską, nikt zapewne nie przypuszczał, jak zawrotną karierę zrobi nowy owoc. Truskawki zawierają wiele wartościowych składników: witaminę C, fosfor, żelazo, antycyjany. Są niskokaloryczne. Owoce można spożywać na surowo, wykorzystywać jako dodatki do dań (nie tylko słodkich), popularne są także przetwory z truskawek. Dobrze znoszą zamrażanie, a z liści truskawek sporządza się herbatkę ziołową. Truskawki to owoc popularny i lubiany.

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   DANIA Z TRUSKAWKAMI DOBRA KUCHNIA - Dragon
   2,99 zł
   5,99 zł
   Taniej o: 2.99 zł (-50%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   DANIA Z TRUSKAWKAMI DOBRA KUCHNIA

   Kiedy w XVIII wieku w Europie skrzyżowano pochodzącą ze wschodnich obszarów Ameryki Północnej poziomkę wirginijską z południowo amerykańską poziomką chilijską, nikt zapewne nie przypuszczał, jak zawrotną karierę zrobi nowy owoc.

   Napisz swoją opinię