WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

AROMATY I PRZYPRAWY Hans Gerlach

AROMATY I PRZYPRAWY Hans Gerlach - MAK
search

  AROMATY I PRZYPRAWY Hans Gerlach

  Hans Gerlach

  MAK

  9783863800222

  26.5 x 23.5

  160

  twarda

  Świat aromatów i przypraw - Po prostu dobry smak.

  Sekret dobrej kuchni tkwi w przyprawach i w aromacie. Pikantny i cierpki, ostry, słodko-kwaśny, a może z akcentem regionalnym, śródziemnomorskim albo azjatyckim – efekt końcowy zawsze zależy od właściwie dobranych składników przyprawowych! Dzięki nim w najrozmaitszy sposób można

  Świat aromatów i przypraw - Po prostu dobry smak.

  Sekret dobrej kuchni tkwi w przyprawach i w aromacie. Pikantny i cierpki, ostry, słodko-kwaśny, a może z akcentem regionalnym, śródziemnomorskim albo azjatyckim – efekt końcowy zawsze zależy od właściwie dobranych składników przyprawowych! Dzięki nim w najrozmaitszy sposób można modyfikować przepisy podstawowe i uszlachetniać smak zupełnie prostych potraw. Hans Gerlach ukazuje w swojej książce pt. „Przyprawy i aromaty” na czym naprawdę polega sztuka przyprawiania. Biorąc za punkt wyjścia sześć kategorii aromatyczno-smakowych: ognista, łagodna, orzeźwiająca, ziemista i słodka, wyjaśnia, w jaki sposób proste potrawy dostarczają nowych doznań smakowych dzięki najróżniejszym przyprawom. Ponad 170 prostych przepisów ukazuje cały wachlarz możliwości i zachęca do używania gałki muszkatołowej, kolendry etc. nawet tych, którzy w kuchni stawiają pierwsze kroki. Książka ponadto zawiera: rzeczowe opisy najważniejszych przypraw i aromatów, wskazówki dotyczące przyprawiania ryb, mięsa, warzyw, ziemniaków i ryżu oraz pomysły na wyrafinowane, własnoręcznie sporządzane mieszanki przyprawowe.

  Autor książki Hans Gerlach przez wiele lat pracował jako kucharz w renomowanych restauracjach. Obecnie pisze o gastronomii dla niemieckich gazet oraz jest fotografem i stylistą żywności. Jest autorem licznych książek kulinarnych.

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   AROMATY I PRZYPRAWY Hans Gerlach - MAK
   14,97 zł
   49,90 zł
   Taniej o: 34.93 zł (-70%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   AROMATY I PRZYPRAWY Hans Gerlach

   Świat aromatów i przypraw - Po prostu dobry smak.

   Sekret dobrej kuchni tkwi w przyprawach i w aromacie. Pikantny i cierpki, ostry, słodko-kwaśny, a może z akcentem regionalnym, śródziemnomorskim albo azjatyckim – efekt końcowy zawsze zależy od właściwie dobranych składników przyprawowych! Dzięki nim w najrozmaitszy sposób można modyfikować przepisy podstawowe i uszlachetniać [...]

   Napisz swoją opinię