WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

MĘŻCZYZNA I ONE

search

MĘŻCZYZNA I ONE

Jan Nowicki

Bellona

9788311124950

14.5 x 20.5

394

twarda

Wybitny polski aktor teatralny filmowy i telewizyjny pedagog postanowił w swojej najnowszej książce podzielić się z czytelnikami swoimi refleksami pomysłami i wiedzą o tym na czym zna się jak mało kto - o kobietach. Kochał je zawsze i kocha teraz a i one odwzajemniają i to do entej potęgi uczucie sympatii bądź uwielbienia oddania bądź

Wybitny polski aktor teatralny filmowy i telewizyjny pedagog postanowił w swojej najnowszej książce podzielić się z czytelnikami swoimi refleksami pomysłami i wiedzą o tym na czym zna się jak mało kto - o kobietach. Kochał je zawsze i kocha teraz a i one odwzajemniają i to do entej potęgi uczucie sympatii bądź uwielbienia oddania bądź przyjaźni. Nadszedł więc czas aby nagromadzoną przez całe życie wiedzę przelać na papier po części z pomocą Katarzyny Zimmerer która pytaniami i komentarzami kieruje rozbiegane czasem myśli Pana Jana ku pewnemu uporządkowaniu. Tekst mimo wielkości tematu tryska humorem ale humorem refleksyjnym który sprawia czytelnikowi niewątpliwą satysfakcję. Ale oddajmy głos autorowi który upoważnił wydawnictwo do zacytowania fragmentu pewnej większej całości. Pisze w nim o diable lecz Jestem w każdym wieku - miłe Panie. Bywam na przemian stary i młody. Dobry albo zły. Zupełnie jak Wy. Mogę jeśli zechcę być rybą ptakiem kobietą bądź siekierką. Fruwam sobie - za pan brat - z wiatrem wywracającym okręty. Razem ze słońcem wypalam trawy. Skryty w tykaniu ściennego zegara odmierzam Wasz drogocenny czas. Jestem lękiem pozbawionym w jakimś sensie skóry krwi i kości. Strachem bez którego niepodobna żyć. Ciągle czymś zajęty. Zamyślony. Przeważanie rozbawiony. Ale także smutny. Co wy byście beze mnie zrobili Bez mojej tolerancji skłonności do żartu i prawdziwych wzruszeń Jestem - w gruncie rzeczy - przewodnikiem po ścieżkach piekielnej frajdy i zmysłowej przyjemności życia.

czytaj więcej
Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
10,47 zł
29,90 zł
Taniej o: 19.44 zł (-65%)

Mamy na stanie 13 szt. i jesteśmy gotowi do wysyłki

Wysyłamy w 24h + czas dostawy

14 dni na zwrot produktu

Koszty dostaw już od 8.90 zł

Darmowa dostawa już od 100 zł

Blik Przelewy24 GPay Visa Mastercard

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MĘŻCZYZNA I ONE

Napisz swoją opinię