WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

MICHAŁ PIRÓG CHCĘ ŻYĆ Iza Bartosz, Michał Piróg

MICHAŁ PIRÓG CHCĘ ŻYĆ Iza Bartosz, Michał Piróg - Muza
search

  MICHAŁ PIRÓG CHCĘ ŻYĆ Iza Bartosz, Michał Piróg

  Iza Bartosz, Michał Piróg

  Muza

  9788377587515

  14.5 x 20.5

  308

  miękka

  Kiedy był dzieckiem lekarze przepowiadali, że nie będzie chodził. Jednak dzięki swej determinacji został uznanym tancerzem i choreografem. Za najważniejsze uznaje  zasady: być wiernym sobie i nie przestawać walczyć o swoje marzenia. Michał Piróg po raz pierwszy tak szczerze opowiada o trudnej drodze do spełnienia marzeń, okrywaniu korzeni,

  Kiedy był dzieckiem lekarze przepowiadali, że nie będzie chodził. Jednak dzięki swej determinacji został uznanym tancerzem i choreografem. Za najważniejsze uznaje  zasady: być wiernym sobie i nie przestawać walczyć o swoje marzenia. Michał Piróg po raz pierwszy tak szczerze opowiada o trudnej drodze do spełnienia marzeń, okrywaniu korzeni, odważnym coming-oucie oraz o tym, dlaczego nie wierzy w słowo „nigdy”. 

  W "Chcę żyć", Michał opisuje wszystkie przeszkody, które musiał pokonać, aby dotrzeć tam, gdzie zawsze pragnął. 

  Przedstawia kluczowe momenty swojego życia, punkty zwrotne, w których odkrył swą prawdziwą tożsamość. Bezkompromisowość oraz absolutna uczciwość autora sprawiają, że książka na długo pozostaje w pamięci. Jest to historia jednostki o silnym charakterze i ogromnej wrażliwości, jej walki z systemem i drodze do odnajdywania w sobie równowagi.

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   MICHAŁ PIRÓG CHCĘ ŻYĆ Iza Bartosz, Michał Piróg - Muza
   10,50 zł
   34,99 zł
   Taniej o: 24.49 zł (-70%)

   Mamy dużo na stanie i jesteśmy gotowi do wysyłki.

   Wysyłamy w 24h + czas dostawy

   14 dni na zwrot produktu

   Koszty dostaw już od 8.90 zł

   Darmowa dostawa już od 100 zł

   Blik Przelewy24 GPay Paypo Visa Mastercard

   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   MICHAŁ PIRÓG CHCĘ ŻYĆ Iza Bartosz, Michał Piróg

   Kiedy był dzieckiem lekarze przepowiadali, że nie będzie chodził. Jednak dzięki swej determinacji został uznanym tancerzem i choreografem. Za najważniejsze uznaje  zasady: być wiernym sobie i nie przestawać walczyć o swoje marzenia. Michał Piróg po raz pierwszy tak szczerze opowiada o trudnej drodze do spełnienia marzeń, okrywaniu korzeni, odważ...

   Napisz swoją opinię