Opinie o Nas

   GOTOWI DO SZKOŁY 4 BAZGROSZYT

   Zielona Sowa

   9788379834396

   Praca zbiorowa

   288x200

   24

   miękka

   4,49 zł
   9,99 zł
   -55%
   Ilość :
   0 szt.

   Moduł Gotowi do szkoły przygotowuje dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole. W czterech zeszytach, wspólnie z Kredziakami, dziecko uczy się logicznego myślenia, kojarzenia faktów, dostrzegania związków i prawidłowości, rozumowania z uwzględnieniem następstwa zdarzeń intuicyjnego korzystania z cyfr i liczb podczas rysowania po śladzie, orientacji w pr...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Moduł Gotowi do szkoły przygotowuje dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole. W czterech zeszytach, wspólnie z Kredziakami, dziecko uczy się logicznego myślenia, kojarzenia faktów, dostrzegania związków i prawidłowości, rozumowania z uwzględnieniem następstwa zdarzeń intuicyjnego korzystania z cyfr i liczb podczas rysowania po śladzie, orientacji w przestrzeni, prostego liczenia, dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych, analizy porównawczej, matematyzowania, poznaje także ciekawostki dotyczące życia codziennego i otaczającego świata.
   Rozwija również inne kompetencje: doskonali koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, precyzję ruchu, a także doskonale bawi.

   Producent
   Zielona Sowa
   EAN
   9788379834396
   Autor
   Praca zbiorowa
   Format/Rozmiar
   288x200
   Ilość stron
   24
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   GOTOWI DO SZKOŁY 4 BAZGROSZYT
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   GOTOWI DO SZKOŁY 4 BAZGROSZYT

   4,49 zł
   9,99 zł
   -55%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć