3.jpg WYDAWNICTWO MUZA -70%  
  • -65%
search
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zasady zwrotu

MOJA PIERWSZA KOLOROWA KSIĄŻECZKA 0+

19,90 zł
6,97 złoszczędzasz: 12.94 zł
Wysyłamy w 24 godzin
Darmowa dostawa już od 100 zł
Ilość

Smart Books

9788365793317

15 x 15

20

0+

twarda

Pierwsze lata życia dziecka są bezdyskusyjnie najważniejsze dla jego prawidłowego rozwoju. W tym aspekcie niezwykle ważne jest poznawanie przez niego kolorów - ten etap edukacji jest pomocny w rozwoju koncentracji oraz zdolności dziecka do skojarzeń. "Moja pierwsza kolorowa książeczka" umożliwia rozwój malucha i poznawanie przez niego świata.

"Moja pierwsza kolorowa książeczka" jest przeznaczona dla dzieci; co więcej, można ją stosować już od pierwszych miesięcy życia malucha. Zamieszczono w niej liczne przyjazne dla oka ilustracje, które cechuje duża plastyczność. Ich zadaniem jest pobudzanie u małego dziecka funkcji poznawczych; książka to pomaga również w stymulowaniu wyobraźni malucha, a także - co jest również niezwykle ważne - pomaga w budowaniu więzi między rodzicem i jego pociechą już od najmłodszych lat.

Dużą zaletę książki stanowi jej format - zaokrąglone rogi są wygodne oraz bezpieczne dla dziecka. Z kolei ilustracje zamieszczone w opracowaniu są duże, dzięki czemu wspierają malucha w lepszym skupieniu i rozpoznawaniu kształtów oraz barw.

"Moja pierwsza kolorowa książeczka" jest opracowaniem zbiorowym. Za jego stworzenie jest odpowiedzialna grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi i dbaniem o ich właściwy rozwój. To dzięki ich wysokim kwalifikacjom oraz umiejętnemu podejściu do maluchów możliwe było stworzenie książki, która pomoże rodzicowi w sprawieniu, by dziecko poznawało różnorodny i niezwykle bogaty w barwy świat.

Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MOJA PIERWSZA KOLOROWA KSIĄŻECZKA 0+

Pierwsze lata życia dziecka są bezdyskusyjnie najważniejsze dla jego prawidłowego rozwoju. W tym aspekcie niezwykle ważne jest poznawanie przez niego kolorów - ten etap edukacji jest pomocny w rozwoju koncentracji oraz zdolności dziecka do skojarzeń. "Moja pierwsza kolorowa książeczka" umożliwia rozwój malucha i poznawanie przez niego świata...

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Warunki przechowywania i dostępu do cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć