Płatność za zamówienie możesz zrealizować nawet za 30 dni.
PŁYWAK + OSTATNI LOT + KTÓRĘDY + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET DZIESIĘCIU KSIĄŻEK) Zobacz większe

Ten przedmiot został sprzedany

4
razy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


PŁYWAK + OSTATNI LOT + KTÓRĘDY + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET DZIESIĘCIU KSIĄŻEK)

Zsuzsa Bank, Jan Osiecki, Tomasz Białoszewski, Robert Latkowski, Daniel Emmerson, Szewczak Janusz, Rowicki Piotr, dr Dukan Pierre, Deptuła Kamil, Buckley Michael, Erazm Otwinowski, Mikołaj Sęp Szarzyński

Czarne Prószyński Skrzat Zysk Nasza Księgarnia Dragon Oculus

9788389755124, 9788376486178, 9788374373159, 9788375068160, 9788374373395, 9788310121325, 9788361582434, 9788376322704, 8387456373, 9788387907815

miękka, twarda

12,5 x 19,5 cm, 14,5 x 20,5 cm, 13,5 x 19,5 cm, 14 x 20 cm, 14,0 x 19,5 cm, 14 x 19,5 cm, 15,0 x 22,0 cm, 14,5 x 18,5 cm, 13,0 x 20,0 cm, 12 x 17 cm

296, 288, 264, 224, 213, 272, 208, 304, 264, 136

Poekspozycyjne Stan

Pakiet dziesięciu książki na który składa się:

1. PŁYWAK. Zsuzsa Bank

Węgry, 1956 rok: na ulice Budapesztu wjeżdżają czołgi, rewolucja kończy się klęską. Katalin opuszcza swoją rodzinę i ucieka przez zieloną granicę na Zachód. Zostawia męża i dwoje dzieci, którzy zaczynają wędrować po kraju, zatrzymując się w domach bliższych i dalszych krewnych: Bánk z mistrzostwem i ciepłem rysuje przed czytelnikami galerię zwariowanych postaci na egzotycznym tle węgierskiej prowincji. Dla Katy i Isti ta podróż jest zarazem podróżą w głąb własnych, wyimaginowanych światów. Historia opowiedziana przez Zsuzsę Bánk, której rodzice także uciekli z Węgier w 1956 roku, to przepiękna powieść o tęsknocie, o poszukiwaniu miłości i o końcu dzieciństwa, który jest zarazem końcem niewinności

2. OSTATNI LOT. PRZYCZYNY KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ. ŚLEDZTWO DZIENNIKARSKIE Jan Osiecki, Tomasz Białoszewski, Robert Latkowski

Materiały do tej książki zbieraliśmy przez kilka miesięcy. Z każdym dniem naszej pracy dochodziliśmy do coraz bardziej zaskakujących wniosków. Eksperci, z którymi rozmawialiśmy, przecierali oczy ze zdumienia, widząc wyniki naszych analiz. I nawet jeśli od razu się z nimi nie godzili, po namyśle przyznawali nam rację.Na podstawie analiz zebranych informacji udało się nam odtworzyć nie tylko ostatnie chwile lotu prezydenckiego Tu-154 M - śledztwo dziennikarskie doprowadziło nas do zaskakujących odkryć. Jesteśmy w stanie z dużym prawdopodobieństwem nie tylko podać przebieg katastrofy, ale i jej przyczyny.Jan Osiecki – z wykształcenia socjolog, z zawodu i pasji dziennikarz, od trzynastu lat opisuje kulisy pracy posłów w Sejmie. Relacjonował najważniejsze wydarzenia polityczne m.in. dla 'Newsweeka', Radia PiN, Programu III Polskiego Radia. Jest autorem wywiadu rzeki 'Zbigniew Religa. Człowiek z sercem w dłoni'. Wykładowca marketingu politycznego w Wyższej Szkole Promocji.

3. KTÓRĘDY Emmerson Daniel

Książka „Którędy” Daniela Emmersona to zaskakująca powieść, będąca diagnozą współczesnego świata wiecznie imprezujących studentów (zwłaszcza pochodzących z Katowic), a przy tym i pełna tragizmu historia. To także odświeżające spojrzenie na balangowiczów, momentami bolesna i gorzka prawda o młodych ludziach początku XXI wieku. Nietypowa dla polskich odbiorców, bo widziana oczami Anglika. Bohater tego tomu, Sebastian, przyjeżdża do Polski, żeby na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego poznawać techniki filmowania i wymieniać się doświadczeniami z tutejszą bracią studencką.

4. ZIELONA WYSPA CZY RUCHOME PIASKI PRAWDA O POLSKIEJ GOSPODARCE Szewczak Janusz

Zdecydowana większość polskiego społeczeństwa kompletnie nie zdaje sobie dziś sprawy, w jakim stanie są nasze finanse publiczne. Tymczasem, jak pisze Janusz Szewczak, zamiast zieloną wyspą – Greenlandią – możemy być, niestety, drugą Irlandią, o której jeszcze kilka lat temu tak bardzo marzył premier Donald Tusk.

Poruszane przez autora zagadnienia to m.in. kryzys, dług publiczny, sprzedaż narodowego majątku, system emerytalny i polityka monetarna. Wszystko prezentowane jest w przystępnej formie, a konkretne liczby którymi operuje autor, doskonale obrazują powagę sytuacji, jakże odmienną od propagandowej papki serwowanej przez media i rządzących politykierów.

5. ŚMIERĆ W KRÓLESTWIE BOŻYM Rowicki Piotr

Paryż. Panowanie Jaśnie Oświeconego Ludwika XIV. Kobiety padają ofiarą zwyrodnialca. z rozkazu namiestnika policji Gabriela Mikołaja de la Reynie śledztwo prowadzi mężny, aczkolwiek wciąż jeszcze mieszkający ze swoją rodzicielką, kapitan Godeau. Czy z Bożą i ludzką pomocą uda się niedoświadczonemu śledczemu odkryć straszliwą tajemnicę zbrodni. Czytelnik spragniony dobrej lektury odnajdzie tu wszystko morderstwa, kryminalne zagadki, straszliwe tajemnice, zabawne perypetie, romanse, opisy salonów i suteren, losy pięknych arystokratów, a także tych mniej szczęśliwie urodzonych.

6. MĘŻCZYŹNI WOLĄ KRĄGŁOŚCI dr Dukan Pierre

Jeśli jesteś krągła, a nawet pulchna, bujna i okazała, o jędrnej, gładkiej skórze, powinnaś zaufać tym oznakom kobiecości, jakimi zostałaś obdarowana, i polubić je. Masz dużo większe szanse niż kobieta wychudzona, by uwieść i przywiązać do siebie mężczyznę, a w dodatku odnaleźć szczęście. Przeczytaj tę książkę, doda ci ona siły i wiary, że można się oprzeć wszechobecnej presji odchudzania. Powinnaś również zadać sobie pytanie, które do tej pory nie przychodziło ci do głowy: A może jestem ładna i seksowna właśnie taka, jaka jestem?.dr Pierre DukanMężczyźni wolą krągłości doda wiary w siebie kobietom w każdym wieku i w każdym rozmiarze!Pierre Dukan - francuski lekarz od ponad trzydziestu lat specjalizujący się w dietetyce i walce z otyłością. Mieszka i pracuje w Paryżu. Jest szczęśliwym mężem, ojcem dwojga dorosłych dzieci i pasjonatem sztuki współczesnej. Urodził się w roku 1941 w Algierze. Często powtarza, że został lekarzem dzięki matce. Ona też, mimo że zmarła młodo, nauczyła go, jak być szczęśliwym człowiekiem. Jest poczytnym autorem wielu książek poświęconych odchudzaniu i zdrowemu odżywianiu, a przede wszystkim twórcą światowej sławy diety proteinowej. Doktor Dukan od wielu lat pomaga ludziom schudnąć, lecz szczupłe ciało nigdy nie było jego obsesją, wręcz przeciwnie. Twierdzi, że tak jak wszyscy mężczyźni woli krągłe kobiety.

7. BUDŻET DOMOWY CZYLI CO MUSISZ WIEDZIEĆ O OSZCZĘDZANIU PORADNIK DOMOWY Deptuła Kamil

Jak uporać się z kolejnymi ratami kredytu? Jak uregulować bieżące rachunki? Jak lepiej zarządzać domowym budżetem? Każdy przynajmniej raz zadał sobie podobne pytanie. Warto sięgnąć po Budżet domowy, czyli co musisz wiedzieć o oszczędzaniu – praktyczny przewodnik po świecie domowych finansów – nie tylko po to, by nauczyć się oszczędności w wydawaniu pieniędzy. Przeczytać tu można także o tym, jak opracować solidny budżet domowy oraz jak go później wprowadzać w życie. Dzięki zastosowaniu wskazówek proponowanych w niniejszej książce, Czytelnik ma szansę przejąć całkowitą kontrolę nad swoimi finansami i wreszcie stać Się panem swojego portfela.

8. SIOSTRY GRIMM SEKRETNE OPOWIEŚCI Buckley Michael

Daj się wciągnąć w baśniowe śledztwo!

Bohaterkami serii są Sabrina i Dafne potomkinie słynnych braci Grimm, autorów znanych na całym świecie baśni. W każdym tomie siostry przeżywają niezwykłe, baśniowo-fantastyczne przygody, których fabuły nawiązują do dzieł wielu znanych autorów ? nie tylko Jakuba i Wilhelma Grimmów, ale też Andersena, Szekspira czy Franka Bauma, autora Czarnoksiężnika z Krainy Oz.

W księdze pierwszej osierocone siostry 12-letnia Sabrina i 7-letnia Dafne trafiają do domu swojej tajemniczej babci, Reldy Grimm. Dzięki niej dziewczynki odkrywają sekret związany ze swoim pochodzeniem. Niebawem babcia znika w tajemniczych okolicznościach. Siostry

9. PISMA POETYCKIE

PISMA POETYCKIE Erazm Otwinowski

- Biblia i historia w przypomnianych po 400 latach utworach poety arianina. 10. RYTMY POLSKIE Mikołaj Sęp Szarzyński Barokowy poeta o zaskakującej wyobraźni, potrafiący wyrazić całą głębię metafizyki, ale również zachwyt nad pięknem kobiecej urody. Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia).

Opinie

Napisz opinię

PŁYWAK + OSTATNI LOT + KTÓRĘDY + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET DZIESIĘCIU KSIĄŻEK)

PŁYWAK + OSTATNI LOT + KTÓRĘDY + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET DZIESIĘCIU KSIĄŻEK)

Pakiet dziesięciu książki na który składa się:

1. PŁYWAK. Zsuzsa Bank

Nasza cena:

19,90 zł brutto

262,44 zł
Taniej o: 242.54 zł (92 %)

ZA PÓŹNO. SPRZEDANY!

Dodaj do listy życzeń

Opcje wysyłki

Darmowa wysyłka od 200 zł Paczką w Ruchu
Domówienie do zamówienia (dot. zamówień niewysłanych): 0 zł
Paczka w Ruchu (pobranie dodatkowo płatne + 3 zł): 5.99 zł
Paczka pocztowa MINI : 6.5 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty: 7.5 zł
Paczka INPOST: 8.5 zł
Paczka Pocztowa: 9.99 zł
Paczkomat Inpost: 10 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty (za pobraniem): 10.5 zł
Kurier InPost: 13 zł
Kurier DPD: 13 zł
pokaż więcej
Kurier DPD: 13 zł
Poczta Polska - Kurier: 13 zł
Paczka pocztowa (za pobraniem): 13 zł
Paczkomat INPOST (pobranie): 13 zł
Poczta Polska - Kurier (za pobraniem) : 19.68 zł
Kurier InPost (za pobraniem): 13 zł
Kurier DPD za pobraniem: 13 zł
Toruń, Łódzka 69A: 0 zł
Skępe , Księgarnia skladnicaksiegarska.pl, Al. 1 maja 9: 0 zł
Poznań Dębiec - Księgarnia Emulus.pl Osinowa 14/16 Pawilon handlowy: 2 zł
Bydgoszcz, Księgarnia Gratka, Jezuicka 24: 2 zł
Toruń - Kurier lokalny : 3 zł
Warszawa Hala Mirowska - Księgarnia na 1 piętrze. 10-18 pn-pt, Plac MIrowski 1: 1.99 zł
Poczta Polska - przesyłka zagraniczna (Europa): 0 zł
Kurier DPD zagranica (UE): 0 zł
schowaj

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne z tej kategorii