WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

ŁUK Z ZABAWKAMI ŚWIAT MAŁEJ KSIĘŻNICZKI TINY LOVE 0+

DOSTAWA ZA 0 zł!
ŁUK Z ZABAWKAMI - ŚWIAT MAŁEJ KSIĘŻNICZKI 0+
search
  • ŁUK Z ZABAWKAMI - ŚWIAT MAŁEJ KSIĘŻNICZKI 0+
  • ŁUK Z ZABAWKAMI - ŚWIAT MAŁEJ KSIĘŻNICZKI 0+

ŁUK Z ZABAWKAMI ŚWIAT MAŁEJ KSIĘŻNICZKI TINY LOVE 0+

DOSTAWA ZA 0 zł!

Tiny Love

7290108861440

0+

pudełko

Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki marki Tiny Love to prześliczny, edukacyjny panel do wózka, który zamieni każdy spacer z Maluszkiem we wspaniałą, rozwijającą podróż. Polecany szczególnie dla dziewczynek! Zabawka przykuwa uwagę poprzez 6 ciekawych zabawek, kontrastowe kolory i utrzymuje aktywność oraz zajmuje dziecko podczas
Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki marki Tiny Love to prześliczny, edukacyjny panel do wózka, który zamieni każdy spacer z Maluszkiem we wspaniałą, rozwijającą podróż. Polecany szczególnie dla dziewczynek! Zabawka przykuwa uwagę poprzez 6 ciekawych zabawek, kontrastowe kolory i utrzymuje aktywność oraz zajmuje dziecko podczas przebywania w wózku czy foteliku podczas podróży. Dwie zabawki są przypinane na rzepy dzięki czemu można je wykorzystać jako zabawki w dowolnym miejscu np. na macie gimnastycznej.

Zaprojektowany w taki sposób, by rozwijać ruchy całego ciała i oddziaływać na zmysły poprzez rozwój motoryki dużej, ruchów precyzyjnych oraz zmysłów. Różnorodna struktura poszczególnych elementów, w połączeniu z wieloma możliwościami ich poruszania i zróżnicowanymi efektami czyni z tego łuku centrum rozwoju zdolności motorycznych twojego dziecka.

Zabawka jest bardzo łatwa w montażu, a regulacja kąta nachylenia pozwoli dostosować ją do potrzeb każdego dziecka. Uniwersalne klipsy mocujące pasują do większości wózków i nosidełek. Elastyczność konstrukcji umożliwia mocowanie do przodu i do tyłu, do góry i do dołu, dostosowując zabawkę do wieku dziecka i jego preferencji. Dzięki temu, można go dowolnie kształtować i dopasowywać. Pałąk zgina się pod każdym kątem, również w stronę dziecka. Świetnie wykonane uchwyty pozwalają umocować łuk nie tylko na wózku czy foteliku, ale i w innych miejscach.

Cechy produktu:
1. łuk łatwo nachylić w kierunku dziecka,
2. bezpieczne lustereczko-kwiatuszek miękki i dwukolorowy,
3. szeleszczący bóbr Albertina wraz z obrotową kulą-grzechotką z koralikami,
4. różowa sarenka z przeźroczystym pryzmatem w środku,
5. mały ptaszek dzięcioł-grzechotka,
6. wiatraczek z możliwością aktywowania przez dziecko,
7. łatwy do uchwycenia elastyczny gryzaczek-motylek z materiałowym kwiatuszkiem,
8. uniwersalne klipsy mocujące.

Funkcje rozwojowe produktu:
  • Rozwój zmysłów:
  • Sympatyczne i uśmiechnięte postaci ze szczegółami twarzy, szeleszczace elementy, różne tekstury, dźwięk grzechotania, intensywne kolory i inne funkcje stymulują zmysły dziecka: wzroku, dźwięku i dotyku.
  • Rozwój umiejętności motorycznych:
  • Elastyczność łuku oznacza, że ​​możesz umieścić zabawki w odpowiedniej odległości od dziecka, umożliwiając maluchowi poznawanie zabawek, później pociąganie chwytanie i przyciąganie ich do siebie, jednocześnie ćwicząc umiejętności motoryczne i koordynację oko-ręka.
  • Poznawanie i rozwój logicznego myślenia:
  • Twoje dziecko aktywnie bawi się zabawkami, poznając zależność przyczyny i skutku. Później dziecko nauczy się pociągać za motylka, aby wprawić w ruch wiatraczek oraz obracać grzechotkę z koralikami, aby pogłębić wiedzę i poznanie zależności.

czytaj więcej
Produkt może mieć uszkodzone opakowanie, metkę cenową lub naruszoną plombę fabryczną opakowania.
Uszkodzenia nie wpływają na funkcjonalność produktu.
Produkt jest nieużywany, kompletny i fabrycznie nowy.
104,93 zł
139,90 zł
Taniej o: 34.98 zł (-25%)


Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ŁUK Z ZABAWKAMI ŚWIAT MAŁEJ KSIĘŻNICZKI TINY LOVE 0+

Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki marki Tiny Love to prześliczny, edukacyjny panel do wózka, który zamieni każdy spacer z Maluszkiem we wspaniałą, rozwijającą podróż. Polecany szczególnie dla dziewczynek! Zabawka przykuwa uwagę ...

Napisz swoją opinię