WYDAWNICTWO 3.jpg-70%  
search

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zasady zwrotu

DEPILATOR IPL REMINGTON IPL6750 ILIGHT PRESTIGE

1 049,00 zł
786,75 złoszczędzasz: 262.25 zł PRODUKT NOWY
DOSTAWA ZA 0 zł!
Ilość

Remington

4008496825882

IPL6750

pudełko

Nowy produkt

IPL6750 i-Light Prestige

Bezbolesna, bezdotykowa depilacja w domowych warunkach jest dziś możliwa, dzięki i-Light Prestige od Remington. Technologia światła IPL umożliwia jeszcze bardziej efektywne i jeszcze szybsze usuwanie owłosienia z całego ciała. ProPulse gwarantuje uzyskanie gładkiej skóry bez jakichkolwiek niedociągnięć i podrażnień. Intensywne impulsowe światło jest emitowane przez okienko świetlne większe o 50% od okienek z poprzednich modeli, co zapewnia jeszcze szybszą depilację.

Więcej błysków, większa wydajność

Zwiększona do 300 tysięcy liczba błysków wydłuża czas użytkowania urządzenia, ponadto producent zapewnia do 5 lat gwarancji. Żarówka o wydłużonej żywotności umożliwia wykonanie do 346 zabiegów pełnej depilacji całego ciała. 3 zabiegi wystarczą, by uzyskać trwałe efekty*. Po kilku miesiącach użytkowania depilatora IPL znacznie wydłuża się czas pomiędzy kolejnymi zabiegami depilacji, ponieważ włoski odrastają o wiele wolniej, są słabsze i rzadsze.

* Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, uczestnicy mieli średnio o 94.3% mniej włosów 12 miesięcy po zaledwie 3 zabiegach; podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia.

Wygoda użycia dla każdego

Ergonomiczne kształty depilatora i wygodny uchwyt sprawiają, że jest on niezwykle wygodny do usuwania owłosienia z każdej partii ciała - od twarzy aż po łydki. Sprawdza się także w przypadku mocnych męskich włosów, zwłaszcza o bardzo ciemnym kolorze, z racji tego, iż technologia IPL wykorzystuje pochłanianie światła przez melaninę zawartą w łodydze włosa.

Zaawansowana technologia ProPulse

Technologia Advanced ProPulse to sposób ogrzewania mieszka włosowego za pomocą intensywnego pulsującego światła. Energia jest pochłaniana przez melaninę zawartą w łodydze włosa. Ten proces powoduje zahamowanie czynności jego wzrostu.

O 50% większe okienko świetlne**

Szybszy i efektywniejszy sposób depilacji. iLight Prestige emituje do 300 tysięcy impulsów świetlnych co 3 s i posiada filtr UV dla jeszcze bezpieczniejszego usuwania owłosienia w każdym miejscu.

** W porównaniu z poprzednim modelem.

4 kroki do stale gładkiej skóry

Krok 1: Przed zabiegiem należy ogolić wybrany obszar.

Krok 2: Sprawdzenie kompatybilności poszczególnych obszarów za pomocą sensora odcienia skóry. 

Krok 3: Wybór ustawienia energii. Rozpocząć od najniższego poziomu i dojść do poziomu optymalnego dla użytkownika.

Krok 4: Przyłożyć urządzenie do skóry i przechylić tak, by w pełni się z nią stykało.

Zawartość zestawu

W skład zestawu wchodzi:

  • nakładka do twarzy***,
  • nakładka precyzyjna do bikini,
  • eleganckie pudełko do przechowywania,
  • instrukcja obsługi.

*** Tylko dla kobiet, do depilacji poniżej kości policzkowej.

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

DEPILATOR IPL REMINGTON IPL6750 ILIGHT PRESTIGE

IPL6750 i-Light Prestige

Bezbolesna, bezdotykowa depilacja w domowych warunkach jest dziś możliwa, dzięki i-Light Prestige od Remington. Technologia światła IPL umożliwia jeszcze bardziej efektywne i jeszcze szybsze usuwanie owłosienia z całego ciała. ProPulse gwarantuje uzyskanie gładkiej skóry bez ...

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Warunki przechowywania i dostępu do cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć