WYDAWNICTWO 3.jpg-70%  
search
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zasady zwrotu

AGI BAGI. STOS ODPADKÓW 1+ Iwona Krynicka

5,99 zł
2,99 złoszczędzasz: 2.99 zł
Wysyłamy w 24 godzin
Darmowa dostawa już od 100 zł
Ilość

Muza

9788328701939

Iwona Krynicka

15 x 14.5

10

1+

twarda

Oto planetka Agi Bagi. Po jej dwóch
Seria Agi Bagi w unikatowy sposób przekazuje dzieciom wiedzę o przyrodzie. Wrażliwość ekologiczna i rozbudzanie dziecięcej ciekawości to najważniejsze zadania edukacyjne, przyświecające twórcom Agi Bagi. Powstała na podstawie polskiego serialu telewizyjnego dla dzieci, wyświetlanego w ponad czterdziestu krajach świata.


Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

AGI BAGI. STOS ODPADKÓW 1+ Iwona Krynicka

Oto planetka Agi Bagi. Po jej dwóch
Seria Agi Bagi w unikatowy sposób przekazuje dzieciom wiedzę o przyrodzie. Wrażliwość ekologiczna i rozbudzanie dziecięcej ciekawości to najważniejsze zadania edukacyjne, przyświecające twórcom Agi Bagi. Powstała na podstawie polskiego serialu telewizyjnego dla dzieci, wyświetlanego w ponad czterdziestu kraja...

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Warunki przechowywania i dostępu do cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć