WYDAWNICTWO 3.jpg-70%  

TRZECIOTEŚCIK CZYLI ZADANIA DLA TRZECIOKLASISTÓW Katarzyna Zioła-Zemczak

search

TRZECIOTEŚCIK CZYLI ZADANIA DLA TRZECIOKLASISTÓW Katarzyna Zioła-Zemczak

Damidos

9788378552956

Katarzyna Zioła-Zemczak

20.8 x 28.4

48

9+

miękka

Przeznaczony dla uczniów trzecich klas szkoły podstawowej 'Trzecioteścik' to znakomity wstęp do systemu sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych obowiązujących na kolejnych etapach edukacji. Zeszyt zawiera:· 3 testy z języka polskiego,· 3 testy z matematyki,· 1 test z elementami wiedzy historycznej,· 1 test z elementami wiedzy przyrodniczej.Testy

Przeznaczony dla uczniów trzecich klas szkoły podstawowej 'Trzecioteścik' to znakomity wstęp do systemu sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych obowiązujących na kolejnych etapach edukacji. Zeszyt zawiera:· 3 testy z języka polskiego,· 3 testy z matematyki,· 1 test z elementami wiedzy historycznej,· 1 test z elementami wiedzy przyrodniczej.Testy opracowano w oparciu o Podstawę programową kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych. Każdy z nich sprawdza inny zakres opanowanych umiejętności. Testy składają się z zadań zamkniętych, w których dziecko wybiera jedną poprawną odpowiedź spośród trzech podanych, orza zadań otwartych, wymagających samodzielnego formułowania odpowiedzi.Każdy test rozpoczyna zwięzła instrukcja zawierająca jasne wskazówki dotyczące zadań. Pracując z dzieckiem w domu, warto pamiętać o tym, by każdy test wykonywany był w wyznaczonym czasie (45 minut) – jak na prawdziwym egzaminie. Na końcu zeszytu zamieszczono odpowiedzi oraz zasady punktowania zadań W przypadku tzw. zadań otwartych podano przykładowe odpowiedzi.


czytaj więcej
Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
4,99 zł
9,99 zł
Taniej o: 4.99 zł

Mamy na stanie 2 szt. i jesteśmy gotowi do wysyłki

Wysyłamy w 48h + czas dostawy

14 dni na zwrot produktu

Koszty dostaw już od 8.90 zł

Darmowa dostawa już od 100 zł

Blik Przelewy24 GPay Visa Mastercard

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

TRZECIOTEŚCIK CZYLI ZADANIA DLA TRZECIOKLASISTÓW Katarzyna Zioła-Zemczak

Przeznaczony dla uczniów trzecich klas szkoły podstawowej 'Trzecioteścik' to znakomity wstęp do systemu sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych obowiązujących na kolejnych etapach edukacji. Zeszyt zawiera:· 3 testy z języka polskiego,· 3 testy z matematyki,· 1 test z elementami wiedzy historycznej,· 1 test z elementami wiedzy przyrodniczej.Testy opra...

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Warunki przechowywania i dostępu do cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć