WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

ATLAS PRZYRODY. GATUNKI ROŚLIN ZWIERZĄT GRZYBÓW

ATLAS PRZYRODY. GATUNKI ROŚLIN ZWIERZĄT GRZYBÓW - Dragon
search

  ATLAS PRZYRODY. GATUNKI ROŚLIN ZWIERZĄT GRZYBÓW

  Dragon

  9788362976911

  12.5 x 21

  256

  miękka

  Świat organizmów żywych zamieszkujących nasz kraj jest niezwykle zróżnicowany. Choć nie są znane szczegółowe dane na temat ogólnej liczby gatunków, można ją szacować na co najmniej 50 tysięcy. Wszystkie te organizmy dzielą się najogólniej na trzy odrębne grupy zwane królestwami: rośliny, zwierzęta i grzyby.Kieszonkowy atlas przyrody
  Świat organizmów żywych zamieszkujących nasz kraj jest niezwykle zróżnicowany. Choć nie są znane szczegółowe dane na temat ogólnej liczby gatunków, można ją szacować na co najmniej 50 tysięcy. Wszystkie te organizmy dzielą się najogólniej na trzy odrębne grupy zwane królestwami: rośliny, zwierzęta i grzyby.Kieszonkowy atlas przyrody przedstawia z racji swojej ograniczonej objętości tylko niewielką część tego bogactwa. Na 256 stronach zostały przedstawione wybrane gatunki roślin, zwierząt i grzybów. Ich rozpoznanie ułatwiają opisy i zdjęcia przedstawiające najbardziej specyficzne cechy poszczególnych taksonów. Uzupełniają je krótkie informacje na temat rozmieszczenia, ochrony gatunkowej, a także – niekiedy zaskakujące – ciekawostki z nimi związane.
  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   ATLAS PRZYRODY. GATUNKI ROŚLIN ZWIERZĄT GRZYBÓW - Dragon
   8,73 zł
   24,95 zł
   Taniej o: 16.22 zł (-65%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   ATLAS PRZYRODY. GATUNKI ROŚLIN ZWIERZĄT GRZYBÓW

   Świat organizmów żywych zamieszkujących nasz kraj jest niezwykle zróżnicowany. Choć nie są znane szczegółowe dane na temat ogólnej liczby gatunków, można ją szacować na co najmniej 50 tysięcy. Wszystkie te organizmy dzielą się najogólniej na trzy odrębne grupy zwane królestwami: rośliny, zwierzęta i grzyby.

   Kieszonkowy atlas przyrody ...

   Napisz swoją opinię