WYDAWNICTWO 3.jpg-70%  
PRZEKRĘT Paulina Świst
search
  • PRZEKRĘT Paulina Świst
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zasady zwrotu

PRZEKRĘT Paulina Świst

39,90 zł
11,97 złoszczędzasz: 27.93 zł PRODUKT NOWY
Wysyłamy w 24 godzin
Darmowa dostawa już od 100 zł
Ilość
Wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Muza

9788328712416

Paulina Świst

13 x 20.5

320

miękka

Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie się nad tym zastanowić... „Orzeł” zostaje zatrzymany. Olka wraca za nim do Polski i prosi o pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten zgadza się, ale pod jednym warunkiem: Orłowski musi zostać „koroną”, czyli świadkiem koronnym. Problem w tym, że „Orzeł” nie bardzo ma na o ochotę. Równocześnie we Wrocławiu Lilka i Michał rozpracowują sektę, której głównym zadaniem jest pranie pieniędzy na rzecz Sitwy. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej…

Zobacz także

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PRZEKRĘT Paulina Świst

Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie się nad tym zastanowić... „Orzeł” zostaje zatrzymany. Olka wraca za nim do Polski i prosi o pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten zgadza się, ale pod jednym warunkiem: Orłowski musi zostać „koroną”, czyli świadkiem koronnym. 

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Warunki przechowywania i dostępu do cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć