WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

NA SZLAKU TRUMIEN

NA SZLAKU TRUMIEN Peter May
search

  NA SZLAKU TRUMIEN

  Peter May

  Albatros

  9788381252867

  12 x 19.5

  384

  miękka

  Wyspa Harris, Hebrydy Zewnętrzne.
  Wyrzucony na plażę mężczyzna nie ma pojęcia, gdzie się znajduje ani kim jest. Stopniowo dowiaduje się kolejnych szczegółów o sobie: nazywa się Neal Maclean i zjawił się na Harris przed rokiem, by pisać książkę. Tyle że w jego komputerze nie ma po niej ani śladu. Jedyne, co znajduje w domu, to mapka z

  Wyspa Harris, Hebrydy Zewnętrzne.
  Wyrzucony na plażę mężczyzna nie ma pojęcia, gdzie się znajduje ani kim jest. Stopniowo dowiaduje się kolejnych szczegółów o sobie: nazywa się Neal Maclean i zjawił się na Harris przed rokiem, by pisać książkę. Tyle że w jego komputerze nie ma po niej ani śladu. Jedyne, co znajduje w domu, to mapka z zaznaczoną trasą zwaną Szlakiem Trumien.

  Wyspa Flannana.
  Na niezamieszkanej wysepce archipelagu Hebryd Zewnętrznych, z której ponad sto lat temu w tajemniczych okolicznościach zniknęło trzech latarników, zostają znalezione zwłoki zamordowanego mężczyzny. Policja podejrzewa Macleana. A jemu trudno dowieść niewinności, skoro nadal niewiele pamięta i sam nie jest o niej przekonany.

  Edynburg.
  Karen Flemming, zbuntowana nastolatka, która od dwóch lat zmaga się z traumą po samobójstwie ojca naukowca, dostaje od jego przyjaciela dziwny list napisany przez ojca przed śmiercią. I budzi się w niej podejrzenie, że tata wciąż żyje, a za jego zniknięciem może stać koncern, w którym pracował.


  Na Szlaku Trumien to zwodniczy thriller tej miary co Wierny ogrodnik Johna Le Carré.
  „The Guardian”

  Niezwykle klimatyczna opowieść, która wciąga już od pierwszej sceny!
  „Dudely Pleasures Magazine”

  Peter May jest mistrzem gawędziarzy!
  „BookPeople”

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   NA SZLAKU TRUMIEN Peter May
   12,22 zł
   34,90 zł
   Taniej o: 22.69 zł (-65%)

   Mamy na stanie 26 szt. i jesteśmy gotowi do wysyłki

   Wysyłamy w 24h + czas dostawy

   14 dni na zwrot produktu

   Koszty dostaw już od 8.90 zł

   Darmowa dostawa już od 100 zł

   Blik Przelewy24 GPay Visa Mastercard

   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   NA SZLAKU TRUMIEN

   Wyspa Harris, Hebrydy Zewnętrzne.
   Wyrzucony na plażę mężczyzna nie ma pojęcia, gdzie się znajduje ani kim jest. Stopniowo dowiaduje się kolejnych szczegółów o sobie: nazywa się Neal Maclean i zjawił się na Harris przed rokiem, by pisać książkę. Tyle że w jego komputerze nie ma po niej ani śladu. Jedyne, co znajduje w ...

   Napisz swoją opinię