WYDAWNICTWO 3.jpg-70%  

HARMONIJNY ROZWÓJ LICZENIE I PORÓWNYWANIE 5-7 LAT

DOSTAWA ZA 0 zł!
search

HARMONIJNY ROZWÓJ LICZENIE I PORÓWNYWANIE 5-7 LAT

DOSTAWA ZA 0 zł!

Ei System

9788365418128

23 x 32

20

5+

miękka

Multimedialne i wielkoformatowe gry oraz zabawy wspierające wszechstronny rozwój dzieci w wieku 5-7 latPakiet zawiera: • trzy interaktywne gry specjalnie przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej: Dopasuj równoliczne, Ułóż po kolei, Rachmistrze • wielkoformatową grę dydaktycznąZbiory i liczby, wykonaną z
Multimedialne i wielkoformatowe gry oraz zabawy wspierające wszechstronny rozwój dzieci w wieku 5-7 latPakiet zawiera: • trzy interaktywne gry specjalnie przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej: Dopasuj równoliczne, Ułóż po kolei, Rachmistrze • wielkoformatową grę dydaktycznąZbiory i liczby, wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do wykorzystania przez całą klasę lub duże grypy dzieci • karty pracy do wydrukowania lub kopiowania zawierające ćwiczenia do wykonania indywidualnego, zespołowego lub materiały do przygotowania przedstawień teatralnych.
czytaj więcej
Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
303,80 zł
490,00 zł
Taniej o: 186.2 zł

POŚPIESZ SIĘ OSTATNI EGZ. Mamy na stanie jesteśmy gotowi do wysyłki.

Wysyłamy w 48h + czas dostawy

14 dni na zwrot produktu

DOSTAWA ZA 0 zł!

Blik Przelewy24 GPay Visa Mastercard

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

HARMONIJNY ROZWÓJ LICZENIE I PORÓWNYWANIE 5-7 LAT

Multimedialne i wielkoformatowe gry oraz zabawy wspierające wszechstronny rozwój dzieci w wieku 5-7 latPakiet zawiera: • trzy interaktywne gry specjalnie przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej: Dopasuj równoliczne, Ułóż po kolei, Rachmistrze • wielkoformatową grę dydaktycznąZbiory i liczby, wykonaną z kartonów o dużym ...

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Warunki przechowywania i dostępu do cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć