WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

KOLOR SAMOTNOŚCI Rhiannon Navin

KOLOR SAMOTNOŚCI Rhiannon Navin - HARPERCOLLINS
search

  KOLOR SAMOTNOŚCI Rhiannon Navin

  Rhiannon Navin

  HarperCollins

  9788327637253

  21.5 x 14.5

  336

  miękka


  Tego dnia sześcioletni Zach powinien był zostać w domu. Do jego szkoły wpadł uzbrojony napastnik i zabił dziewiętnaście osób, w tym Andy’ego, starszego brata Zacha. Dręczony przez koszmary chłopiec nie może liczyć na wsparcie najbliższych. Pogrążeni w żałobie i skupieni na własnym cierpieniu rodzice na ogół zbywają go niecierpliwym :


  Tego dnia sześcioletni Zach powinien był zostać w domu. Do jego szkoły wpadł uzbrojony napastnik i zabił dziewiętnaście osób, w tym Andy’ego, starszego brata Zacha. Dręczony przez koszmary chłopiec nie może liczyć na wsparcie najbliższych. Pogrążeni w żałobie i skupieni na własnym cierpieniu rodzice na ogół zbywają go niecierpliwym : ”nie teraz”. Osamotniony Zach odnajduje sposób na wyjście z traumy. Ucieka w świat wyobraźni - czyta i maluje, co pomaga mu zrozumieć i uporządkować własne uczucia. Odnajduje też sposób, jak pomóc najbliższym i sprawić, by przestali się zasklepiać w cierpieniu. On po prostu chce, by znów było jak kiedyś.

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   KOLOR SAMOTNOŚCI Rhiannon Navin - HARPERCOLLINS
   13,65 zł
   38,99 zł
   Taniej o: 25.34 zł (-65%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   KOLOR SAMOTNOŚCI Rhiannon Navin

   Napisz swoją opinię