WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

BOKSERKA

BOKSERKA Grażyna Plebanek - WAB
search

BOKSERKA

Grażyna Plebanek

WAB

9788328015678

11 x 17.5

316

miękka

Kobieca przyjaźń nieoczywiste związki życie jako nieustająca walka - długo oczekiwana nowa powieść Grażyny Plebanek Warszawianka Lu bokserka amatorka pracuje w polskiej ambasadzie w Brukseli. Sprite jej sportowa mentorka i powierniczka jest Belgijką pochodzenia kongijskiego. Poznają się w Brukseli razem walczą na ringu wspólnie snują

Kobieca przyjaźń nieoczywiste związki życie jako nieustająca walka - długo oczekiwana nowa powieść Grażyny Plebanek Warszawianka Lu bokserka amatorka pracuje w polskiej ambasadzie w Brukseli. Sprite jej sportowa mentorka i powierniczka jest Belgijką pochodzenia kongijskiego. Poznają się w Brukseli razem walczą na ringu wspólnie snują opowieść. Ich historia stwarzana jest w trakcie opowiadania powierzonego przyjaciółce. Przyjaźń i boks to źródła siły dla Lu i Sprite. Więź między młodymi kobietami stanowi oś opowieści w której romanse miłości i zauroczenia są tłem dla budowania mocnych osobowości własnej przestrzeni z której nie strach wyruszać w świat.

czytaj więcej
Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
6,00 zł
14,99 zł
Taniej o: 8.99 zł (-60%)

Mamy na stanie 23 szt. i jesteśmy gotowi do wysyłki

Wysyłamy w 24h + czas dostawy

14 dni na zwrot produktu

Koszty dostaw już od 8.90 zł

Darmowa dostawa już od 100 zł

Blik Przelewy24 GPay Visa Mastercard

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

BOKSERKA

Kobieca przyjaźń nieoczywiste związki życie jako nieustająca walka - długo oczekiwana nowa powieść Grażyny Plebanek Warszawianka Lu bokserka amatorka pracuje w polskiej ambasadzie w Brukseli. 

Napisz swoją opinię