
search
Udostępnij

Przewodnik po świecie dinozaurów to fascynująca podróż przez erę mezozoiczną, w którą zabierze cię Kura Paleontolożka. Podążaj za kurzą przewodniczką, by dowiedzieć się ciekawostek o wielu gatunkach dinozaurów od olbrzymich tyranozaurów i majestatycznych brontozaurów po szybkie welociraptory i opancerzone ankylozaury. Książka jest
Przewodnik po świecie dinozaurów to fascynująca podróż przez erę mezozoiczną, w którą zabierze cię Kura Paleontolożka. Podążaj za kurzą przewodniczką, by dowiedzieć się ciekawostek o wielu gatunkach dinozaurów od olbrzymich tyranozaurów i majestatycznych brontozaurów po szybkie welociraptory i opancerzone ankylozaury. Książka jest pięknie ilustrowana przez autorkę i zawiera dużą dawkę wiedzy o dinozaurach, która przyciągnie zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Książka ukazała się w serii \"Młodzi Przyrodnicy\", która przybliża niezwykły świat przyrody i jej zjawisk dzieciom. To książki, które wesprą dzieci w zakresie edukacji przyrodniczej i zarażą miłością do przyrody.
POŚPIESZ SIĘ OSTATNI EGZ. Mamy na stanie, wysyłamy od razu.
Darmowa dostawa już od 100 zł
Zamów tel.: tel.: 508768309 (Kamila)
Pon. – Pt. 8:00 – 15:00