WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

CZARNY ŁABĘDŹ. JAK NIEPRZEWIDYWALNE ZDARZENIA RZĄDZĄ NASZYM ŻYCIEM

search

  CZARNY ŁABĘDŹ. JAK NIEPRZEWIDYWALNE ZDARZENIA RZĄDZĄ NASZYM ŻYCIEM

  Nassim Nicholas Taleb

  Zysk

  9788382026139

  21.5 x 14.5

  698

  miękka


  NAJBARDZIEJ PROROCZA KSIĄŻKA XXI WIEKU!

  Co łączy wynalazek wynalazek koła, zagładę Pompejów, krach na Wall Street, Harry'ego Pottera i Internet? Dlaczego wszyscy prognostycy są oszustami? Co miłośnicy Katarzyny Wielkiej mogą nam powiedzieć o prawdopodobieństwie? Dlaczego nigdy nie powinieneś gonić ruszającego pociągu ani wierzyć codziennym


  NAJBARDZIEJ PROROCZA KSIĄŻKA XXI WIEKU!

  Co łączy wynalazek wynalazek koła, zagładę Pompejów, krach na Wall Street, Harry'ego Pottera i Internet? Dlaczego wszyscy prognostycy są oszustami? Co miłośnicy Katarzyny Wielkiej mogą nam powiedzieć o prawdopodobieństwie? Dlaczego nigdy nie powinieneś gonić ruszającego pociągu ani wierzyć codziennym gazetom?

  Bestsellerowa książka Nassima Nicholasa Taleba analizuje zjawisko Czarnych Łabędzi: niespodziewanych wydarzeń, które spadają na nas nagle i odciskają ogromne piętno na naszym życiu. Czy to będzie wybuch I wojny światowej, dojście Hitlera do władzy, zamachy z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku, kryzys finansowy 2008 roku czy aktualna pandemia koronawirusa Covid-19, wydarzenia te całkowicie zmieniają podstawy naszego życia. Ich wpływ na los świata jest ogromny, ale są niemożliwe do przewidzenia, dopiero po ich wystąpieniu staramy się je zracjonalizować.

  "Połączenie niskiej przewidywalności i znacznych skutków dla otaczającej rzeczywistości czyni Czarnego Łabędzia wielką zagadką" - pisze Nassim Nicholas Taleb. I proponuje czytelnikowi rozwiązanie tej zagadki. Jego książka to niezmiernie ważna lektura dla wszystkich, którzy chcą żyć świadomie w dzisiejszym, pełnym niepewności i niebezpieczeństw, szybko zmieniającym się świecie.

  „Najbardziej proroczy głos ze wszystkich".

  GQ

  „Ta książka zmieniła współczesne myślenie".

  The Times

  „Czarny Łabędź zmienił mój pogląd na to, jak działa świat".

  Daniel Kahneman, laureat Nagrody Nobla

  Ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy na świecie.

  Przetłumaczona na 33 języki!

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   40,13 zł
   59,90 zł
   Taniej o: 19.77 zł (-33%)

   POŚPIESZ SIĘ OSTATNI EGZ. Mamy na stanie jesteśmy gotowi do wysyłki.

   Wysyłamy w 24h + czas dostawy

   14 dni na zwrot produktu

   Koszty dostaw już od 8.90 zł

   Darmowa dostawa już od 100 zł

   Blik Przelewy24 GPay Paypo Visa Mastercard

   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   CZARNY ŁABĘDŹ. JAK NIEPRZEWIDYWALNE ZDARZENIA RZĄDZĄ NASZYM ŻYCIEM


   NAJBARDZIEJ PROROCZA KSIĄŻKA XXI WIEKU!

   Co łączy wynalazek wynalazek koła, zagładę Pompejów, krach na Wall Street, Harry'ego Pottera i Internet? Dlaczego wszyscy prognostycy są oszustami? Co miłośnicy Katarzyny Wielkiej mogą nam powiedzieć o prawdopodobieństwie? Dlaczego nigdy nie powinieneś gonić ruszającego pociągu ani wierzyć codziennym ...

   Napisz swoją opinię