WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA

TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA - Fundacja Sąsiedzi
search

    TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA

    Karolina Radłowska

    Fundacja Sąsiedzi

    9788364505430

    14.5 x 21

    240

    miękka


    Jest to bardzo ważna publikacja na polskim rynku wydawniczym w warunkach silnych nastrojów antyislamskich kształtowanych głównie poprzez odczuwane społecznie zagrożenia masową imigracją do Polski wychodźców ze świata muzułmańskiego oraz w warunkach autentycznie niskiego poziomu wiedzy społeczeństwa o muzułmanach, o religii muzułmańskiej.


    Jest to bardzo ważna publikacja na polskim rynku wydawniczym w warunkach silnych nastrojów antyislamskich kształtowanych głównie poprzez odczuwane społecznie zagrożenia masową imigracją do Polski wychodźców ze świata muzułmańskiego oraz w warunkach autentycznie niskiego poziomu wiedzy społeczeństwa o muzułmanach, o religii muzułmańskiej. (...)

    Wyrażam przekonanie, że znajdzie ona czytelników nie tylko wśród przedstawicieli tatarskiej grupy etnicznej, socjologów zajmujących się badaniem narodu i grup etnicznych, ale także wśród szerokiej rzeszy czytelników zainteresowanych fenomenem islamu i tatarskiej grupy etnicznej w warunkach polskich i województwa podlaskiego.

    z recenzji prof. dr hab. Andrzeja Sadowskiego

    czytaj więcej
    Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
    Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
      TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA - Fundacja Sąsiedzi
      10,47 zł
      29,90 zł
      Taniej o: 19.44 zł (-65%)


      Recenzje

      Na razie nie dodano żadnej recenzji.

      Napisz swoją opinię

      TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA


      Jest to bardzo ważna publikacja na polskim rynku wydawniczym w warunkach silnych nastrojów antyislamskich kształtowanych głównie poprzez odczuwane społecznie zagrożenia masową imigracją do Polski wychodźców ze świata muzułmańskiego oraz w warunkach autentycznie niskiego poziomu wiedzy społeczeństwa o muzułmanach, o religii muzułmańskiej. ...

      Napisz swoją opinię