TORBY NA PREZENTYBez%20tytu%C5%82u_2.png 

TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA

TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA - Fundacja Sąsiedzi
search

    TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA

    Karolina Radłowska

    Fundacja Sąsiedzi

    9788364505430

    14.5 x 21

    240

    miękka


    Jest to bardzo ważna publikacja na polskim rynku wydawniczym w warunkach silnych nastrojów antyislamskich kształtowanych głównie poprzez odczuwane społecznie zagrożenia masową imigracją do Polski wychodźców ze świata muzułmańskiego oraz w warunkach autentycznie niskiego poziomu wiedzy społeczeństwa o muzułmanach, o religii muzułmańskiej.


    Jest to bardzo ważna publikacja na polskim rynku wydawniczym w warunkach silnych nastrojów antyislamskich kształtowanych głównie poprzez odczuwane społecznie zagrożenia masową imigracją do Polski wychodźców ze świata muzułmańskiego oraz w warunkach autentycznie niskiego poziomu wiedzy społeczeństwa o muzułmanach, o religii muzułmańskiej. (...)

    Wyrażam przekonanie, że znajdzie ona czytelników nie tylko wśród przedstawicieli tatarskiej grupy etnicznej, socjologów zajmujących się badaniem narodu i grup etnicznych, ale także wśród szerokiej rzeszy czytelników zainteresowanych fenomenem islamu i tatarskiej grupy etnicznej w warunkach polskich i województwa podlaskiego.

    z recenzji prof. dr hab. Andrzeja Sadowskiego

    czytaj więcej
    Produkt może mieć uszkodzone opakowanie, metkę cenową lub naruszoną plombę fabryczną opakowania.
    Uszkodzenia nie wpływają na funkcjonalność produktu.
    Produkt jest nieużywany, kompletny i fabrycznie nowy.
      TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA - Fundacja Sąsiedzi
      10,47 zł
      29,90 zł
      Taniej o: 19.44 zł (-65%)


      Recenzje

      Na razie nie dodano żadnej recenzji.

      Napisz swoją opinię

      TATARZY POLSCY. CIĄGŁOŚĆ I ZMIANA


      Jest to bardzo ważna publikacja na polskim rynku wydawniczym w warunkach silnych nastrojów antyislamskich kształtowanych głównie poprzez odczuwane społecznie zagrożenia masową imigracją do Polski wychodźców ze świata muzułmańskiego oraz w warunkach autentycznie niskiego poziomu wiedzy społeczeństwa o muzułmanach, o religii muzułmańskiej. ...

      Napisz swoją opinię