
search
Udostępnij

Bacocell 2K to klej przeznaczony do wyklejania billboardów, plakatów reklamowych, plakatów wyborczych oraz kampanii zewnętrznych. Produkt charakteryzuje się wzmożoną siłą klejenia, dzięki czemu sprawdza się podczas aplikacji w wymagających warunkach pogodowych oraz na trudnych powierzchniach.
Klej został opracowany z myślą o wygodnej pracy
Bacocell 2K to klej przeznaczony do wyklejania billboardów, plakatów reklamowych, plakatów wyborczych oraz kampanii zewnętrznych. Produkt charakteryzuje się wzmożoną siłą klejenia, dzięki czemu sprawdza się podczas aplikacji w wymagających warunkach pogodowych oraz na trudnych powierzchniach.
Klej został opracowany z myślą o wygodnej pracy przy dużych formatach reklamowych. Zapewnia dobre rozprowadzanie, dobrą przesuwalność plakatów oraz bardzo dobrą przyczepność, co ułatwia precyzyjne dopasowanie materiału podczas wyklejania.
Klej Bacocell 2K przeznaczony jest do wyklejania billboardów oraz plakatów w kampaniach reklamowych, informacyjnych i wyborczych. Może być stosowany przy plakatach wyborczych, reklamach wydarzeń, kampaniach zewnętrznych oraz ogólnych akcjach plakatowych.
Produkt sprawdza się przy pracy na trudnych powierzchniach oraz w wymagających warunkach pogodowych. Dzięki dobrej przesuwalności plakatów ułatwia ustawienie materiału przed ostatecznym związaniem kleju.
Klej dobrze wiąże w miejscach zakładek i pasowań, co ma znaczenie przy wyklejaniu dużych powierzchni billboardowych. Zabrudzenia powstałe na ramkach można łatwo usunąć wodą.
Do czego służy klej Bacocell 2K?
Bacocell 2K służy do wyklejania billboardów, plakatów reklamowych, plakatów wyborczych oraz kampanii plakatowych.
Jak przygotować klej do użycia?
1 kg produktu należy rozpuścić w 18 l zimnej wody, mieszając przez 20 minut. Po około 1/2 godziny należy ponownie krótko wymieszać klej.
Ile kleju potrzeba na typowy billboard 5 x 2?
Na typowy billboard 5 x 2 potrzeba 1,7 l gotowego kleju.
Czy zabrudzenia po kleju można łatwo usunąć?
Tak, zabrudzenia po kleju powstałe na ramkach można usunąć przez przemycie wodą, bez potrzeby stosowania środków typu aceton lub octan.
Klej Bacocell 2K to praktyczny wybór do profesjonalnego wyklejania billboardów i plakatów w kampaniach zewnętrznych. Wybierz produkt o wzmożonej sile klejenia, jeśli potrzebujesz kleju do dużych formatów, trudnych powierzchni i wymagających warunków pogodowych.
POŚPIESZ SIĘ OSTATNI EGZ. Mamy na stanie, wysyłamy od razu.
DOSTAWA ZA 0 zł!
Zamów tel.: tel.: 508768309 (Kamila)
Pon. – Pt. 8:00 – 15:00