
search
Udostępnij

Rajstopy Gatta Laura 20 DEN Lycra w kolorze Antilope, rozmiar 3-M to klasyczne rozwiązanie dla kobiet ceniących elegancki wygląd, komfort noszenia oraz naturalne podkreślenie nóg. Dzięki półtransparentnej strukturze i elastycznym włóknom Lycra rajstopy doskonale dopasowują się do sylwetki, zapewniając estetyczny efekt w każdej
Rajstopy Gatta Laura 20 DEN Lycra w kolorze Antilope, rozmiar 3-M to klasyczne rozwiązanie dla kobiet ceniących elegancki wygląd, komfort noszenia oraz naturalne podkreślenie nóg. Dzięki półtransparentnej strukturze i elastycznym włóknom Lycra rajstopy doskonale dopasowują się do sylwetki, zapewniając estetyczny efekt w każdej stylizacji.
Rajstopy Gatta Laura 20 DEN doskonale sprawdzają się w codziennych stylizacjach, pracy biurowej, na spotkaniach biznesowych oraz podczas eleganckich wyjść. Ich uniwersalny charakter pozwala łączyć je zarówno z klasycznymi sukienkami, jak i bardziej casualowymi zestawami.
Czy rajstopy 20 DEN są bardzo cienkie?
To model lekki i półtransparentny – delikatnie kryje skórę, zachowując naturalny efekt.
Czy kolor Antilope pasuje do jasnej karnacji?
Tak, to uniwersalny, naturalny odcień, który dobrze komponuje się z różnymi typami skóry.
Czy rajstopy dobrze się dopasowują do ciała?
Tak, dzięki włóknom Lycra materiał idealnie przylega do nóg i zapobiega marszczeniu.
Czy nadają się do pracy i na formalne okazje?
Zdecydowanie tak, ich klasyczny wygląd sprawia, że są odpowiednie zarówno na co dzień, jak i na bardziej eleganckie wyjścia.
Wybierz rajstopy Gatta Laura 20 DEN Antilope i ciesz się komfortem oraz eleganckim wyglądem każdego dnia. To ponadczasowy element garderoby, który sprawdzi się w każdej sytuacji.
Mamy na stanie 5 szt., wysyłamy od razu.
Darmowa dostawa już od 100 zł
Zamów tel.: tel.: 508768309 (Kamila)
Pon. – Pt. 8:00 – 15:00