WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

SIOSTRY

SIOSTRY - Znak
search

  SIOSTRY

  Danielle Steel

  Znak

  9788324084258

  20.5 x 14.5

  448

  miękka

  BESTSELLEROWA AUTORKA POWIEŚCI OBYCZAJOWYCH

  Kojąca siła siostrzanej miłości

  Candy robi międzynarodową karierę jako modelka, podróżując między Paryżem a Tokio. Tammy pracuje przy produkcji najpopularniejszego programu telewizyjnego w Los Angeles. Sabrina spełnia się jako prawniczka w Nowym Jorku. Annie mieszka we Florencji i realizuje się

  BESTSELLEROWA AUTORKA POWIEŚCI OBYCZAJOWYCH

  Kojąca siła siostrzanej miłości

  Candy robi międzynarodową karierę jako modelka, podróżując między Paryżem a Tokio. Tammy pracuje przy produkcji najpopularniejszego programu telewizyjnego w Los Angeles. Sabrina spełnia się jako prawniczka w Nowym Jorku. Annie mieszka we Florencji i realizuje się jako artystka.

  Wszystkie przyjeżdżają do rodzinnego domu w Connecticut z okazji święta 4 lipca. Podczas beztroskiego rodzinnego weekendu dochodzi do tragedii i ich świat całkowicie się zmienia.

  Siostry, zwykle skupione na dążeniu do sukcesu i rozrzucone po świecie, zamieszkują w jednym domu, by wspierać ojca i siebie nawzajem. Jedna z nich walczy o uzdrowienie ciała i duszy, ale wszystkie cztery są zmuszone do refleksji nad kierunkiem, w jakim zmierza ich życie.

  Ta poruszająca historia o kojącej sile siostrzanej miłości przekazuje przesłanie o kruchości – i cudzie – życia.

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   SIOSTRY - Znak
   15,05 zł
   42,99 zł
   Taniej o: 27.94 zł (-65%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   SIOSTRY

   BESTSELLEROWA AUTORKA POWIEŚCI OBYCZAJOWYCH

   Kojąca siła siostrzanej miłości

   Candy robi międzynarodową karierę jako modelka, podróżując między Paryżem a Tokio. Tammy pracuje przy produkcji najpopularniejszego programu telewizyjnego w Los Angeles. Sabrina spełnia się jako ...

   Napisz swoją opinię