
search
Udostępnij

Żeby nieszczęśliwa przeszłość nie zamykała drogi do szczęśliwego życia.
Ewa Woydyłło w Poprawce z matury analizuje zdarzenia, które wpłynęły na odmianę losu ludzi krzywdzonych w dzieciństwie. Radzi, jak rozprawić się z traumami przeszłości i namawia, by ponownie zdać życiowy egzamin dojrzałości. Ceniona psycholożka przekonuje o
Żeby nieszczęśliwa przeszłość nie zamykała drogi do szczęśliwego życia.
Ewa Woydyłło w Poprawce z matury analizuje zdarzenia, które wpłynęły na odmianę losu ludzi krzywdzonych w dzieciństwie. Radzi, jak rozprawić się z traumami przeszłości i namawia, by ponownie zdać życiowy egzamin dojrzałości. Ceniona psycholożka przekonuje o tym, że z każdej sytuacji i w każdym momencie życia mamy szansę zmienić swój los i żyć szczęśliwie.
Ewa Woydyłło – w jej rodzinnej biografii jest Katyń i Kazachstan. Mama nauczyła ją tolerancji, Ameryka tego, że życie można dowolnie kształtować i nigdy nie jest za późno na naukę. Jest doktorem psychologii, od lat zajmuje się leczeniem uzależnień jako psychoterapeutka. Jej dziełem jest rozpowszechnienie w Polsce leczenia według tzw. modelu Minnesota, opartego na filozofii Anonimowych Alkoholików. Autorka wielu bestsellerowych książek, m. in: Sekrety kobiet, W zgodzie ze sobą, Droga do siebie i Żyć lepiej.
Za osiągnięcia w dziedzinie terapii i profilaktyki uzależnień otrzymała medal św. Jerzego, za pracę z uzależnionymi w więzieniach - odznaczenie Ministra Sprawiedliwości.
POŚPIESZ SIĘ OSTATNI EGZ. Mamy na stanie, wysyłamy od razu.
Darmowa dostawa już od 100 zł
Zamów tel.: tel.: 508768309 (Kamila)
Pon. – Pt. 8:00 – 15:00