

WIELOFUNKCYJNY MOP PAROWY
Mop parowy DEERMA ZQ610 to idealne urządzenie o wielu zastosowaniach. Dzięki komplecie końcówek doskonale sprawdzi się przy myciu podłóg i innych powierzchni płaskich (w tym również szyb i armatury łazienkowej), czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni (piece, piekarniki, pochłaniacze), a także do prasowania ubrań.
WIELOFUNKCYJNY MOP PAROWY
Mop parowy DEERMA ZQ610 to idealne urządzenie o wielu zastosowaniach. Dzięki komplecie końcówek doskonale sprawdzi się przy myciu podłóg i innych powierzchni płaskich (w tym również szyb i armatury łazienkowej), czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni (piece, piekarniki, pochłaniacze), a także do prasowania ubrań. Dzięki niemu nie tylko wyczyścisz powierzchnie, ale również je zdezynfekujesz.
Cechy charakterystyczne:
Wielofunkcyjność urządzenia bazuje na komplecie końcówek przeznaczonych do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni. Końcówka mopa pozwoli wyczyścić podłogi wyłożone płytkami czy panelami, pozostawiając je suche. Dzięki okrągłej szczotce można doczyścić armaturę łazienkową, a płaska końcówka do prasowania pozwoli wyprostować zagniecenia na tkaninach czy firanach. Po założeniu dodatkowej końcówki ze ściągaczką, stanie się doskonałym narzędziem do szyb i luster.
Z kolei końcówka z gąbką pozwoli oczyścić urządzenia kuchenne z tłuszczu i brudu, pozostawiając je czystymi i lśniącymi. W zestawie z urządzeniem znajduje się także komplet przedłużek, co czyni je jeszcze bardziej uniwersalnym i wszechstronnym.
Niska waga sprawia, że jest niesłychanie mobilne i łatwe w przenoszeniu podczas sprzątania, a specjalna konstrukcja rączki pozwala na niemal dowolne trzymanie urządzenia podczas sprzątania, zarówno podłóg jak i wysokich okien czy trudniej dostępnych miejsc.
Mop Deerma ZQ610 błyskawicznie się nagrzewa, dzięki czemu już po zaledwie 20 sekundach jest gotowy do pracy.
Zastosowanie pary o wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu pozwala na pozbycie się niemal 100% bakterii z czyszczonych powierzchni, czyniąc dom nie tylko czystym, ale i bezpiecznym.
ULTRALEKKI I PORĘCZNY
Niska waga sprawia, że mop parowy DEERMA ZQ610 jest mobilny i łatwy w przenoszeniu, a specjalna konstrukcja rączki pozwala na niemal dowolne trzymanie urządzenia podczas sprzątania, zarówno podłóg, jak i wysokich okien czy trudniej dostępnych miejsc.
GOTOWY DO PRACY W 20 SEKUND
Mop parowy DEERMA ZQ610 błyskawicznie się nagrzewa, dzięki czemu już po zaledwie 20 sekundach jest gotowy do pracy.
CZYŚCI I STERYLIZUJE
Mop parowy DEERMA ZQ610 idealnie nadaje się do sterylizowania powierzchni oraz pozwala na pozbycie niemal 100% bakterii z czyszczonych powierzchni. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu pary o wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu.
Parametry techniczne:
Powiadom mnie o zmianie ceny.