WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

DUŻA MASKOTKA MIŚ 38 CM

DUŻA MASKOTKA MIŚ 38 CM - Smiki
search
 • DUŻA MASKOTKA MIŚ 38 CM - Smiki
 • DUŻA MASKOTKA MIŚ 38 CM - Smiki

  DUŻA MASKOTKA MIŚ 38 CM

  PRODUKT NOWY

  Smiki

  5902568163294

  38

  Nowy produkt

  Brązowy miś Smiki przyciąga uwagę swoją uśmiechniętą buzią oraz uroczą kokardą. Doskonale nadaje się do przytulania. Futrzany przyjaciel zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa i pomoże mu spokojnie zasnąć. Miś Smiki został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że jest wyjątkowo delikatny i doskonale sprawdzi się

  Brązowy miś Smiki przyciąga uwagę swoją uśmiechniętą buzią oraz uroczą kokardą. Doskonale nadaje się do przytulania. Futrzany przyjaciel zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa i pomoże mu spokojnie zasnąć. Miś Smiki został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że jest wyjątkowo delikatny i doskonale sprawdzi się jako pierwsza maskotka twojego dziecka.

  Sympatyczny miś Smiki to najwierniejszy przyjaciel! Dziecko może powierzyć mu swoje najskrytsze sekrety i marzenia. Miś na pewno dochowa tajemnicy!

  To nieprawda, że tradycyjne zabawki odeszły do lamusa. Wciąż kochamy cudowne, idealne do zabawy pluszowe misie! Miś Smiki to doskonały towarzysz dziecięcych zabaw. Maluch może zabrać misia do przedszkola, na spacer, urządzić wspólny podwieczorek, a po skończonym dniu wtulić się w mięciutki plusz i śnić o kolejnych, wspólnych przygodach!

  Szczegóły:

  • maskotka wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów materiałów, zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zabawek EN71.
  • wysokość misia: ok. 38 cm.
  czytaj więcej
   DUŻA MASKOTKA MIŚ 38 CM - Smiki
   27,99 zł
   39,99 zł
   Taniej o: 12 zł (-30%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   DUŻA MASKOTKA MIŚ 38 CM

   Napisz swoją opinię