WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

MYSIA DOLINA ZAGINIONA KSIĘGA Agnieszka Wiszowata

search
 • MYSIA DOLINA ZAGINIONA KSIĘGA Agnieszka Wiszowata - Bookolika
 • MYSIA DOLINA ZAGINIONA KSIĘGA Agnieszka Wiszowata - Bookolika

  MYSIA DOLINA ZAGINIONA KSIĘGA Agnieszka Wiszowata

  PRODUKT NOWY

  Agnieszka Wiszowata

  Bookolika

  9788396249074

  20 x 25

  172

  twarda

  Nowy produkt

  Myszka MO to młoda archiwistka, która podejmuje się spisania losów Mysiej Doliny. Z drugiej strony, myszka pragnie też poznać historię swego poprzednika Hugo, który razem z księgą opisującą jego losy zaginał. Zarówno księga, jak i tajemnica zaklęcia milczenia, która spadła na Mo jawi się jako to zadanie, któremu myszka musi

  Myszka MO to młoda archiwistka, która podejmuje się spisania losów Mysiej Doliny. Z drugiej strony, myszka pragnie też poznać historię swego poprzednika Hugo, który razem z księgą opisującą jego losy zaginał. Zarówno księga, jak i tajemnica zaklęcia milczenia, która spadła na Mo jawi się jako to zadanie, któremu myszka musi podołać.

  Zaginiona księga jest opowieścią pełną magii, wzruszającą, a także opowiadającą o takich wartościach jak przyjaźń, wytrwałość, a także dążenie do sprawiedliwości. To opowiadanie o losach małej myszki, która znajduje w sobie wystarczająco odwagi, aby odmienić świat.

  Agnieszka i Paulina to przyjaciółki, które od najmłodszych lat tworzą wyjątkowe postacie bajkowe, tym razem zapraszają małych czytelników do magicznego świata Mysiej Doliny oraz jej mieszkańców. Autorki doskonale znają wszelkie tajemnice myszek, a naprawdę – jest ich całe mnóstwo.

  Mysia Dolina. Zaginiona księga – pozycja, której nie możesz przegapić

  To jedna z tych książek, której nie wolno przeoczyć. Mysia Dolina. Zaginiona Księga jest bezapelacyjnie doskonałym przykładem wydania, które idealnie wpisuje się wszystkie cechy swojego gatunku. To właśnie sprawia, że trafia w gust najmłodszych czytelników, którzy uwielbiają opowieści o tego typu postaciach z bajkowego świata.

  Należy zwrócić uwagę na to, że nie jest to jedynie zwykła książka dla dzieci, jak wszystkie inne. Niesie ona za sobą bardzo głęboki przekaz oraz naukę. Uczy odwagi i poszukiwania odpowiedzi na interesujące nas pytania. Pokazuje, że ciekawość świata, a także ilość jego tajemnic jest niezliczona, co na przykładzie każdego malucha idealnie odzwierciedla jego podejście to wszystkiego, co go tylko otacza. Mysia Dolina. Zaginiona księga jest książką, która w rękach rodziców jest skarbnicą tajemniczych opowieści małej myszki, z którą utożsami się każdego dziecko podczas codziennego, wspólnego czytania i przeniesie je w świat odkrywania tajemnic i poszukiwania prawdy.

  czytaj więcej
   14,70 zł
   41,99 zł
   Taniej o: 27.29 zł (-65%)

   Mamy dużo na stanie i jesteśmy gotowi do wysyłki.

   Wysyłamy w 24h + czas dostawy

   14 dni na zwrot produktu

   Koszty dostaw już od 8.90 zł

   Darmowa dostawa już od 100 zł

   Blik Przelewy24 GPay Visa Mastercard

   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   MYSIA DOLINA ZAGINIONA KSIĘGA Agnieszka Wiszowata

   Myszka MO jest młodą archiwistką. Spisuje losy Mysiej doliny. Jednocześnie Mo chce poznać historię swego poprzednika Hugo, który zniknął wraz z księgą opisującą jego losy. Księga oraz tajemnica zaklęcia milczenia, która spadła na MO to zadanie, któremu musi sprostać. Wzruszająca, pełna magii opowieść o sile przyjaźni, wytrwałości i dążeniu do ...

   Napisz swoją opinię