WYDAWNICTWO 3.jpg-70%  

MYSIA DOLINA ZAGINIONA KSIĘGA Agnieszka Wiszowata

search

MYSIA DOLINA ZAGINIONA KSIĘGA Agnieszka Wiszowata

PRODUKT NOWY

Bookolika

9788396249074

Agnieszka Wiszowata

20 x 25

172

twarda

Nowy produkt

Myszka MO to młoda archiwistka, która podejmuje się spisania losów Mysiej Doliny. Z drugiej strony, myszka pragnie też poznać historię swego poprzednika Hugo, który razem z księgą opisującą jego losy zaginał. Zarówno księga, jak i tajemnica zaklęcia milczenia, która spadła na Mo jawi się jako to zadanie, któremu myszka musi

Myszka MO to młoda archiwistka, która podejmuje się spisania losów Mysiej Doliny. Z drugiej strony, myszka pragnie też poznać historię swego poprzednika Hugo, który razem z księgą opisującą jego losy zaginał. Zarówno księga, jak i tajemnica zaklęcia milczenia, która spadła na Mo jawi się jako to zadanie, któremu myszka musi podołać.

Zaginiona księga jest opowieścią pełną magii, wzruszającą, a także opowiadającą o takich wartościach jak przyjaźń, wytrwałość, a także dążenie do sprawiedliwości. To opowiadanie o losach małej myszki, która znajduje w sobie wystarczająco odwagi, aby odmienić świat.

Agnieszka i Paulina to przyjaciółki, które od najmłodszych lat tworzą wyjątkowe postacie bajkowe, tym razem zapraszają małych czytelników do magicznego świata Mysiej Doliny oraz jej mieszkańców. Autorki doskonale znają wszelkie tajemnice myszek, a naprawdę – jest ich całe mnóstwo.

Mysia Dolina. Zaginiona księga – pozycja, której nie możesz przegapić

To jedna z tych książek, której nie wolno przeoczyć. Mysia Dolina. Zaginiona Księga jest bezapelacyjnie doskonałym przykładem wydania, które idealnie wpisuje się wszystkie cechy swojego gatunku. To właśnie sprawia, że trafia w gust najmłodszych czytelników, którzy uwielbiają opowieści o tego typu postaciach z bajkowego świata.

Należy zwrócić uwagę na to, że nie jest to jedynie zwykła książka dla dzieci, jak wszystkie inne. Niesie ona za sobą bardzo głęboki przekaz oraz naukę. Uczy odwagi i poszukiwania odpowiedzi na interesujące nas pytania. Pokazuje, że ciekawość świata, a także ilość jego tajemnic jest niezliczona, co na przykładzie każdego malucha idealnie odzwierciedla jego podejście to wszystkiego, co go tylko otacza. Mysia Dolina. Zaginiona księga jest książką, która w rękach rodziców jest skarbnicą tajemniczych opowieści małej myszki, z którą utożsami się każdego dziecko podczas codziennego, wspólnego czytania i przeniesie je w świat odkrywania tajemnic i poszukiwania prawdy.

czytaj więcej
6,50 zł
41,99 zł
Taniej o: 35.49 zł

Mamy dużo na stanie i jesteśmy gotowi do wysyłki.

Wysyłamy w 24h + czas dostawy

14 dni na zwrot produktu

Koszty dostaw już od 8.90 zł

Darmowa dostawa już od 100 zł

Blik Przelewy24 GPay Visa Mastercard

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MYSIA DOLINA ZAGINIONA KSIĘGA Agnieszka Wiszowata

Myszka MO jest młodą archiwistką. Spisuje losy Mysiej doliny. Jednocześnie Mo chce poznać historię swego poprzednika Hugo, który zniknął wraz z księgą opisującą jego losy. Księga oraz tajemnica zaklęcia milczenia, która spadła na MO to zadanie, któremu musi sprostać. Wzruszająca, pełna magii opowieść o sile przyjaźni, wytrwałości i dążeniu do ...

Napisz swoją opinię