
search
Udostępnij


Adam Kucharski, Aneta Niewęgłowska
9788326739255
26.4 x 20.1
344
miękka
Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej.
Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje.
Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi statystycznymi, dzięki wykorzystaniu wielu rodzajów źródeł
Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej.
Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje.
Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi statystycznymi, dzięki wykorzystaniu wielu rodzajów źródeł opatrzonych zadaniami
Rozwija zainteresowanie przedmiotem m.in. za pomocą elementów Symbole epoki i To budzi kontrowersje oraz propozycji dodatkowych publikacji książkowych.
Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki przejrzystym Podsumowaniom i czytelnym osiom czasu.

Niedostępny
Darmowa dostawa już od 59.99 zł
Zamów tel.: tel.: 508768309 (Kamila)
Pon. – Pt. 8:00 – 15:00

















Krzysztof Kuśmierczyk, Hanna Gulińska
WSiP
Barbara Stańda, Barbara Wierzbowska
Wydawnictwo Szkolne PWN


Céline Himber, Fabienne Gallon
Hachette Livre
Rachael Roberts, Caroline Krantz, Lynda Edwards
Pearson

Powiadom mnie o zmianie ceny.