WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

TABLICE LITERATURA POLSKA 1

TABLICE LITERATURA POLSKA 1 - Greg
search

  TABLICE LITERATURA POLSKA 1

  Greg

  9788375170061

  14 x 20.5

  126

  miękka

  Książka Tablice język polski - literatura została przygotowana z myślą przede wszystkim o tych, którzy chcą szybko odnaleźć potrzebne informacje z historii literatury. Zawiera ona omówienie epok literackich w układzie chronologicznym. Przedstawiono syntetyczną charakterystykę każdej z epok, prądy filozoficzne, twórców i ich dzieła,

  Książka Tablice język polski - literatura została przygotowana z myślą przede wszystkim o tych, którzy chcą szybko odnaleźć potrzebne informacje z historii literatury. Zawiera ona omówienie epok literackich w układzie chronologicznym. Przedstawiono syntetyczną charakterystykę każdej z epok, prądy filozoficzne, twórców i ich dzieła, omówiono też najważniejsze zagadnienia, charakterystyczne dla danych epok.

  Wiadomości zebrano w tablicach, tak by łatwo było z nich korzystać. Nie ma tu zbędnych informacji - wiedza została podana skrótowo, ale precyzyjnie.

  Książka z pewnością będzie przydatna zarówno uczniom gimnazjum jak i liceum w trakcie powtarzania i uzupełniania materiału.

  Wydawnictwo GREG

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   TABLICE LITERATURA POLSKA 1 - Greg
   5,00 zł
   9,99 zł
   Taniej o: 5 zł (-50%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   TABLICE LITERATURA POLSKA 1

   Napisz swoją opinię