WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

SECESJA KOLOROWANKA ANTYSTRESOWA

SECESJA KOLOROWANKA ANTYSTRESOWA - Olesiejuk
search

  SECESJA KOLOROWANKA ANTYSTRESOWA

  Olesiejuk

  9788327447036

  24.5 x 19.5

  120

  miękka

  Ta piękna książka do kolorowania poświęcona jest secesji – stylowi w sztuce, który rozprzestrzenił się w całej Europie i USA na początku XX wieku, wpływając na najróżniejsze dziedziny artystyczne: architekturę, projektowanie wnętrz, design i reklamę. Charakterystycznym środkiem artystów secesyjnych była płynna linia, zaczerpnięta ze

  Ta piękna książka do kolorowania poświęcona jest secesji – stylowi w sztuce, który rozprzestrzenił się w całej Europie i USA na początku XX wieku, wpływając na najróżniejsze dziedziny artystyczne: architekturę, projektowanie wnętrz, design i reklamę. Charakterystycznym środkiem artystów secesyjnych była płynna linia, zaczerpnięta ze świata roślin.
  Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj sobie kilka godzin – w ten sposób stworzysz własną galerię malarstwa secesyjnego.

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   SECESJA KOLOROWANKA ANTYSTRESOWA - Olesiejuk
   8,75 zł
   24,99 zł
   Taniej o: 16.24 zł (-65%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   SECESJA KOLOROWANKA ANTYSTRESOWA

   Ta piękna książka do kolorowania poświęcona jest secesji – stylowi w sztuce, który rozprzestrzenił się w całej Europie i USA na początku XX wieku, wpływając na najróżniejsze dziedziny artystyczne: architekturę, projektowanie wnętrz, design i reklamę. Charakterystycznym środkiem artystów secesyjnych była płynna linia, ...

   Napisz swoją opinię