WYDAWNICTWO 3.jpg-70%  
  • -46%
search

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Dostawa

 

Zasady zwrotu

DOMEK NA DRZEWIE GRA KARCIANA 8+

59,90 zł
31,90 złoszczędzasz: 28 zł PRODUKT NOWY
Darmowa dostawa już od 100 zł
Ilość

Nasza Księgarnia

5902719470158

13 x 13 x 4

8+

25542

2-4

20

pudełko

Nowy produkt

Zbuduj wymarzony i niepowtarzalny domek na drzewie.

Masz do dyspozycji ponad 70 atrakcji, które możesz w nim umieścić: hamak, most linowy, kawiarnię, kino i wiele innych zaskakujących pomieszczeń! Stwórz najładniejszy i najlepiej wyposażony domek na drzewie.
Uwaga! Podczas budowy musisz pilnować, aby drzewo nie przechyliło się za bardzo w którąś ze stron!
Budowa będzie trwała 3 rundy, po których wyłoniony zostanie zwycięzca.

Zasady gry:

  • Grę rozpoczynasz mając 6 kart w ręku. Na kartach znajdują się pokoje z atrakcjami, które możesz wybudować w domku. Wybierasz jedną z nich i umieszczasz na swoim drzewie. W ten sposób rozbudowujesz swój domek.
  • Wybudowany pokój musi przylegać krawędzią do pokoju w takim samym kolorze (np. czerwony pokój musi sąsiadować z wcześniej wybudowanym czerwonym pokojem).
  • Rozbudowując domek, musisz pilnować, aby drzewo zachowało równowagę! Na przykład po wybudowaniu pokoju z lewej strony drzewa przechyli się ono w lewą stronę. Następny pokój będziesz musiał zbudować więc z prawej strony. W innym przypadku twoje drzewo przechyliłoby się za bardzo w lewą stronę!

Gra posiada 2 warianty jeszcze bardziej wzbogacające rozgrywkę!

Cechy gry:

  • wiek gracza: 8+
  • liczba graczy: 2-4
  • czas gry: 30 minut

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

DOMEK NA DRZEWIE GRA KARCIANA 8+

Zbuduj wymarzony i niepowtarzalny domek na drzewie. Masz do dyspozycji ponad 70 atrakcji, które możesz w nim umieścić: hamak, most linowy, kawiarnię, kino i wiele innych zaskakujących pomieszczeń. Stwórz najładniejszy i najlepiej wyposażony domek na drzewie. Pilnuj, aby podczas budowy drzewo nie przechyliło się w którąś ze stron. Budowa ...

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Warunki przechowywania i dostępu do cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć