
search
Udostępnij

Ta księga jest gigantyczna, jest wielka, jest ogromna i – co najważniejsze – zdradza nie byle jaką tajemnicę: jak rysować zabawne, intrygujące, pełne życia postacie z kreskówek.
To wyczerpujący poradnik, w którym Christopher Hart – mistrz komiksu – odsłania tajniki dobrego rysunku. Jasne wskazówki pomagają pewną ręką tworzyć
Ta księga jest gigantyczna, jest wielka, jest ogromna i – co najważniejsze – zdradza nie byle jaką tajemnicę: jak rysować zabawne, intrygujące, pełne życia postacie z kreskówek.
To wyczerpujący poradnik, w którym Christopher Hart – mistrz komiksu – odsłania tajniki dobrego rysunku. Jasne wskazówki pomagają pewną ręką tworzyć różnorodne postacie: od postaci ludzi i zwierząt w stylu kreskówek retro po śmieszne roboty i fantastyczne stworzenia. W książce znajdują się także rozdziały poświęcone kostiumom postaci, szkicowaniu, kompozycji i rysowaniu tła. To idealny poradnik dla każdego, kto chce nadać swym pracom profesjonalny charakter i dowiedzieć się, jak tworzą zawodowcy.
Dzięki jasnej narracji, pomocnym modelom i praktycznym wskazówkom poczujesz, jakbyś miał przy sobie eksperta i mentora.

Niedostępny
Darmowa dostawa już od 59.99 zł
Zamów tel.: tel.: 508768309 (Kamila)
Pon. – Pt. 8:00 – 15:00