WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

LOKI I NASZYJNIK FREI

search

  LOKI I NASZYJNIK FREI

  Hachette

  9788328236417

  15 x 21

  114

  twarda

  Piękna Freja, wysłana przez Odyna do świata krasnoludów, ulega czarowi majestatycznego naszyjnika stworzonego przez tych kowali, najznamienitszych we wszystkich dziewięciu światach. Jest to wyjątkowy klejnot, mający w sobie blask i piękno gwiazd na niebie. Pragnąc zdobyć go za wszelką cenę, Freja ukazuje krasnoludom tajniki sztuki uwodzenia i

  Piękna Freja, wysłana przez Odyna do świata krasnoludów, ulega czarowi majestatycznego naszyjnika stworzonego przez tych kowali, najznamienitszych we wszystkich dziewięciu światach. Jest to wyjątkowy klejnot, mający w sobie blask i piękno gwiazd na niebie. Pragnąc zdobyć go za wszelką cenę, Freja ukazuje krasnoludom tajniki sztuki uwodzenia i liczy na to, że podarują jej ów skarb. Kiedy dowiaduje się o tym Odyn, który od dawna pożąda pięknej bogini, z zazdrości wpada w szał i planuje zemstę. Loki, zawsze gotowy zadowalać Odyna, daje się uwieść misji, choć wie, że ryzykuje nie tylko życie, honor i świeżo pozyskany szacunek bogów, ale także uczucie swej żony.

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   7,00 zł
   19,99 zł
   Taniej o: 12.99 zł (-65%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   LOKI I NASZYJNIK FREI

   Napisz swoją opinię